Закупівля за відсутності конкуренції ➤ РАДНИК, портал

27 Грудня 2023
Ірина

необхідно укласти договір на послуги телефонного зв’язку (2024 рік) очікувана вартість перевищує 100 тис грн. Раніше були укладені договори з Укртелеком (сума була до 100 тис грн). Зараз Укртелеком надає довідку, що номера телефонів, __________ належать АТ «Укртелеком» і можуть, шляхом вторинного розподілу надаватись споживачам послуг АТ «Укртелеком» кінцевим користувачам електронних комунікаційних послуг на підставі договору.
Жоден інший суб’єкт не може використовувати зазначені номери для надання телекомунікаційних послуг.
Зважаючи на вище наведене, надавати електронні комунікаційні послуги з задіянням вищевказаної номерації може виключно АТ «Укртелеком», що є достатньою підставою для проведення переговорної процедури.
Чи можна укласти договір на підставі п 13 Особливостей (пп 5), чи вважається така довідка підтвердженням відсутності конкуренції з технічних причин (Укртелеком у реєстрі монополістів відсутній)?????

Відповідь

Вітаємо! Експерти  порталу  «Радник» відповідають на питання користувачів порталу та розглядають  питання закупівлі за відсутності конкуренції.

Законом та Особливостями не визначено конкретного переліку документів які можуть підтверджувати факт відсутності конкуренції. Теоретично, наведений Вами документ може використовуватись для такого підтвердження.

Також рекомендуємо ознайомитись зі статтею: Відсутність конкуренції в закупівлях: що слід знати уповноваженій особі

Запрошуємо на навчання, де ви зможете поставити запитання: «Онлайн-марафон для закупівельника: від початківця до експерта з публічних закупівель»

 

 

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Вас може зацікавити
 • Закупівля згідно пункту 11-1
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПЧи можу я провести закупівлю Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття (Ketamine, Morphine, Sodium oxybate, Diazepam, Fentanyl, Phenobarbital, Phenazepam) код ДК 021:2015: «Єдиний закупівельний словник»

 • Чи відносяться дрова до твердого палива
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПЧи буде порушенням встановлення кваліф критеріїв “наявність обладнання та матеріал тех бази” та “наявність працівників відповідної кваліф” при закупівлі дров (чи відносяться дрова до твердого палива)?

 • Розробка ПКД – роботи чи послуги
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ППідкажіть, виготовлення ПКД для створення або реконструкції місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення, орієнтовна вартість 500 тис.грн це будуть відкриті торги з особливостями чи прямий договір?

 • Рішення про скасування річного плану
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПЧи є у Вас можливість розробити зразок рішення уповноваженої особи на скасування річного плану? Чи можливо він уже є, то у якому розділі його знайти. Дякую!

 • Про ЗПП, який не відбувся
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  Ппідскажіть будь ласка, процедура запит цін пропозиції не відбулася (ніхто не участвував ) від 100 000 тисн. грн. чи можно укласти прямий договір ? чи потрібно заново проводити ЗЦП чи

 • До усіх питань