Закупівля з різних джерел фінансування ➤ РАДНИК, портал

18 Жовтня 2023
Ольга

Добрий день!Підкажіть, будь ласка, можливо знаєте як діяти. Надіюсь, зрозуміло поясню. На придбання товару є субвенційні кошти 46 тис. і на основі співфінансування, тобто ще наші 5 тис. Можна було б укласти прямий,як би лиш субвенційні. А ще наші кошти і по цьому коду у мене вже були ВТ. То чи можна укласти прямий (наша частка коштів мала) чи все ж таки треба ВТ?Завчасно дякую…

Відповідь

Вітаємо! Експерти  порталу  «Радник» відповідають на питання користувачів порталу та розглядають  питання закупівлі з різних джерел фінансування.

Згідно з пунктом 14 Особливостей закупівля відповідно до цих особливостей здійснюється замовником на підставі наявної потреби або у разі планової потреби наступного року (планових потреб наступних періодів). Запланована закупівля, незалежно від її вартості, включається до річного плану закупівель замовника відповідно до статті 4 Закону.

Предмет закупівлі товарів і послуг визначається замовником згідно з пунктами 21 і 34 частини першої статті 1 Закону та за показником четвертої цифри Єдиного закупівельного словника.

Зазначимо, що ані Закон ані Особливості не містять норм стосовно визначення виду закупівлі...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Вас може зацікавити
  • Закупівля згідно пункту 11-1
    18 Квітня 2024
    Читати відповідь

    ПЧи можу я провести закупівлю Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття (Ketamine, Morphine, Sodium oxybate, Diazepam, Fentanyl, Phenobarbital, Phenazepam) код ДК 021:2015: «Єдиний закупівельний словник»

  • Чи відносяться дрова до твердого палива
    18 Квітня 2024
    Читати відповідь

    ПЧи буде порушенням встановлення кваліф критеріїв “наявність обладнання та матеріал тех бази” та “наявність працівників відповідної кваліф” при закупівлі дров (чи відносяться дрова до твердого палива)?

  • Розробка ПКД – роботи чи послуги
    18 Квітня 2024
    Читати відповідь

    ППідкажіть, виготовлення ПКД для створення або реконструкції місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення, орієнтовна вартість 500 тис.грн це будуть відкриті торги з особливостями чи прямий договір?

  • Рішення про скасування річного плану
    18 Квітня 2024
    Читати відповідь

    ПЧи є у Вас можливість розробити зразок рішення уповноваженої особи на скасування річного плану? Чи можливо він уже є, то у якому розділі його знайти. Дякую!

  • Про ЗПП, який не відбувся
    18 Квітня 2024
    Читати відповідь

    Ппідскажіть будь ласка, процедура запит цін пропозиції не відбулася (ніхто не участвував ) від 100 000 тисн. грн. чи можно укласти прямий договір ? чи потрібно заново проводити ЗЦП чи

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО