Закупівля у ЦЗО, чи можлива відмова?

07 Квітня 2021
ihor

Добрий день!
В річному плані закупівель на 2021 рік очікувана вартість допорогової закупівлі товару -1000 (одна тисяча) грн. Вид закупівлі (звіт про укладений договір).
Найменування товару входить до переліку товарів, закупівля яких через централізовану закупівельну організацію є обов’язковою, згідно з додатком 1 до розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 р. N 233-р.
Чи є обов’язковою проведення централізованою закупівельною організацією закупівля такого товару в інтересах замовника, якщо замовником було передбачено укладання прямого договору?

Відповідь

Добрий день! Частиною 3 розпорядження Кабінету Міністрів України від 25.09.2019 № 846-р «Про визначення державної установи “Професійні закупівлі” централізованою закупівельною організацією» (далі – Розпорядження № 846-р) визначено, що для замовників:   –  централізована закупівельна організація проводить тендери та закупівлі за рамковими угодами товарів згідно з додатком 3 за рахунок коштів державного бюджету з 01.03.2020;   – згідно з додатком 2 зазначена централізована закупівельна організація проводить тендери та закупівлі за рамковими угодами товарів згідно з додатком 4 за рахунок коштів державного бюджету з 01.01.2021....

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Чи поширюється стаття 17 Закону на спрощені закупівлі за постановою №1275?
    11 Серпня 2026
    Читати відповідь

    На підставі статті 9 Закону України «Про публічні закупівлі» просимо надати роз'яснення. Пунктом 3-7 розділу X Закону встановлено, що під час воєнного стану особливості закупівель визначаються Кабінетом Міністрів України. Постановою

  • Звіт про внесення змін до договору, укладеного на підставі п. 11 Особливостей
    11 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Чи потрібно публікувати звіт про внесення змін до договору, укладеному без використання електронної системи закупівель на підставі п. 11 Особливостей (звіт про укладення договору оприлюднений)? Сума договору не змінюється.

  • Прямий договір, укладений відповідно до пп. 8 п. 13 Особливостей
    11 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Після укладення договору підряду на виконання робіт з капітального ремонту поліклінічного відділення та в процесі виконання будівельних робіт, які вже розпочато, до проєктно-кошторисної документації, внесені зміни, якими передбачено заміну унітазів

  • Щодо оподаткування послуг з лабораторних досліджень
    11 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Отримали договір про надання послуг з лабораторних досліджень, операція з надання яких оподаткуванню ПДВ не підлягає. Проте договір укладено з державною установою-платником ПДВ, відповідно загальна сума укладеного договору вказана з

  • Погодження архітектурних, інженерних та геодезичних послуг по інформатизації
    11 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Добрий день! Якщо закуповуються послуги з розробки проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розташування скверу (код за ДК 021:2015: 71250000-5: Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги), то чи необхідно погоджувати

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО