Закупівля телефонного зв’язку та передачі даних

17 Грудня 2020
olha

очікувана вартість послуг телефонного зв’язку та передачі даних (Послуги стаціонарного телефонного зв’язку на 2021 рік – 80 тис. грн, чи потрібно проводити спрощену процедуру закупівлі? чи можна провести переговорну процедуру у зв`язку з відсутністю конкуренції?

Відповідь

Доброго дня! Застосування переговорної процедури закупівлі можливе виключно за умови, що відповідний номерний ресурс закріплено за обмеженим колом операторів і серед них неможливо забезпечити конкурентну боротьбу.

Якщо підстави для застосування переговорної процедури закупівлі наявні, то відповідно до частини 7 статті 41 Закону № 922 замовник має право укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі у строк не раніше ніж 5 днів у разі закупівлі телекомунікаційних послуг, у тому числі з трансляції радіо- та телесигналів, з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю.

Слід зазначити, що якщо вартість предмета закупівлі не дорівнює...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
 • Аналогічний договір у закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги”
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пу закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги” , для забезпечення виконання аналогічного договору за предметом закупівлі, підгружений договір 55510000-8 Послуги їдалень, чи є це невідповідністю до “аналогічний за предметом закупівлі договір” ???

 • Стосовно виключення з Закону про закупівлі
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ПНа початку року по коду 6611 (послшуги еквайрингу та розрахункові) уклали договір на 20%. опублікували. Потім уклали прямий договір на 6000 на розрахункова-касове обслуговування. Оголосили спрощену на послуги еквайрингу на

 • Природний та скраплений газ для Закону \”Про публічні закупівлі\” одне
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППриродний та скраплений газ для Закону “Про публічні закупівлі” одне і теж?

 • Виділено додаткові кошти, чи потрібно додатково проводити спрощену закупівлю?
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пнашою установою у грудні 2020 року проведено спрощену закуплю електричної енергії на 2021 рік на сумму 58590,84 гривень. Наразі договір майже вичерпано і згідно рішення сесії виділено додаткові кошти у

 • закупівля кейтрингових послуг, які не відбулися
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППросимо допомогти розібратися в наступній ситуації. У квітні місяці цього року Замовник оголошував двічі відкриті торги на закупівлю кейтрингових послуг, які не відбулися з причин подання менше двох тендерних пропозицій.

 • До усіх питань