Закупівля шляхом ЗПП ➤ РАДНИК, портал

12 Січня 2024
Сергій Гичун

Постановою КМУ від 4 липня 2023 р. № 677 були внесені зміни у Постанову КМУ від 14 вересня 2020 р. № 822 “Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу”, а саме у п.57 – “У запиті пропозицій постачальників щодо закупівлі товару замовник може визначити інформацію про характеристики товару та їх допустимі значення, в тому числі конкретну торговельну марку.” Однак, Постановою КМУ від 31 жовтня 2023 р. № 1135 були внесені нові зміни у Постанову № 822 де у пункті 57 прибрано положення щодо можливості визначення у запиті цінових пропозиції конкретну торговельну марку. Але на час подання цього запитання така технічна можливість у Замовника в електронному каталозі існує (щодо визначення конкретної торговельної марки товару). Просимо допомогти у роз’яснення питання: чи правомірне зазначення Замовником визначення конкретної торговельної марки товару у запиті цінових пропозиції? Яким нормативним актом таке питання буде регульоване? Чи не буде договір укладений за результатами такої закупівлі нікчемним? Дякую.

Відповідь

Вітаємо! Експерти  порталу  «Радник» відповідають на питання користувачів порталу та розглядають  питання –  Закупівля шляхом ЗПП. Відповідь на Ваше питання детально описано в статті Конкретна торгова марка в запиті пропозицій постачальників Також рекомендуємо ознайомитись із статтею Розбір останніх законодавчих змін, які стосуються електронного каталогу (Prozorro Market), з 02.11.2023 Запрошуємо на навчання офлайн-навчання «Фахівець з публічних закупівель: 5-денний інтенсивний практичний курс»

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Чи можливо три різні коди ДК об’єднати в одну закупівлю?
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    купили каналопромивну машину за відкритими торгами.Потім виявилось що там не вистачає комплектуючих і треба докупити : помпу, шланг для фекальних насосів і таль електричний. Це все три різні коли ДК.

  • Внесення змін в договір при твердій ціні
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Для будівництва укриття в школі була проведена процедура закупівлі та укладений договір з твердою ціною. Наразі виконано 50% будівельних робіт. У зв'язку з збільшення м кошторисної заробітної плати та здорожчанням

  • Прямий договір після 01.09.2026 без посилання на торги, що не відбулися
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Добрий день. Замовником було оголошено відкриті торги на закупівлю товарів на суму 85000,00 грн. без ПДВ. Торги не відбулися через відсутність пропозицій учасників. Питання: чи може замовник укласти прямий договір

  • Прямий договір на закупівлю товару після 01.09.26 р.
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    На вересень виділено кошти на закупівлю холодильного обладнання в сумі 199000,00 грн. На яку суму має бути річний план? Чи може бути укладена пряма угода з фізичною особою- підприємцем не

  • До якої категорії замовників відноситься водоканал?
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Підкажіть, будь ласка, до якої категорії замовників належить КП «Вишнівськводоканал»: п. 3 чи п. 4 ч. 1 ст. 2 Закону? 100% статутного капіталу належить Вишневій міській раді, підприємство здійснює водопостачання

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО