Закупівля реактивної енергії та послуг з розподілу

22 Грудня 2020
oleh

Вітаю.
Підкажіть будь ласка:
1. Згідно ч.7 ст.40 Закону: Замовник має право укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі у строк не раніше ніж через … п’ять днів – у разі … закупівлі …. електричної енергії, послуг з її передання та розподілу …з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю. Чи можна укладати договір у строк не раніше ніж 5 днів внаслідок проведення переговорної процедури за предметом закупівлі: «Послуги із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії»? Ці послуги надає монополіст, але згадки про ці послуги з забезпечення перетікань реактивної електричної енергії не має у Законі для проведення «скороченої» переговорної процедури. Чи для «Послуг із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії» потрібно проводити «повну» переговорну процедуру?
2. Чи можна проводити переговорну процедуру з ВІДОКРЕМЛЕНИМ ПІДРОЗДІЛОМ монополіста з розподілу електричної енергії і укладати договір з таким відокремленим підрозділом монополіста? При цьому код ЄДРПОУ монополіста є в зведеному переліку суб’єктів природних монополій на сайті АМКУ, а коду ЄДРПОУ відокремленого підрозділу не має у цьому реєстрі. Якщо все ж можна проводити переговорну процедуру з таким відокремленим підрозділом, то чи потрібно ще якимось чином додатково обгрунтовувати законність вибору саме цього відокремленого підрозділу? Тобто чи має бути певний договір між юридичною особою, до якої належить відокремлений підрозділ і власне цим відокремленим підрозділом про надання послуг з розподілу електричної енергії? Якщо такий договір має бути, то чи потрібно про нього зазначати в обгрунтуванні переговорної процедури?
Заздалегідь дякую.

Відповідь

Доброго часу доби!

 1. Послуги з компенсації перетікань реактивної електричної енергії, на відміну від електричної енергії, послуг з її передачі та розподілу, відсутні в переліку товарів і послуг, який наведений в абзаці 1 частини 7 статті 40 Закону № 922. У зв’язку з цим замовник не може проводити закупівлю даних послуг за так званою «скороченою» переговорною процедурою, тому договір про надання послуг з компенсації перетікань реактивної електричної енергії за результатами застосування переговорної процедури закупівлі замовник може укласти у строк не раніше ніж через 10 днів з дня оприлюднення на вебпорталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір про закупівлю.
...
Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
 • Спрощена закупівля чи договір без використання електронної системи?
  06 Травня 2021
  Читати відповідь

  ПСпрощена закупівля чи договір без використання електронної системи? підкажіть, будь ласка, чи необхідно проводити спрощену закупівлю у наступному випадку. Згідно кошторису на 2021 рік (ми є розпорядниками бюджетних коштів) на

 • на яких підставах та відповідно до яких законодавчих норм підрядник має право продовжити термін виконання робіт за договором
  05 Травня 2021
  Читати відповідь

  Ппідкажіть будь ласка на яких підставах та відповідно до яких законодавчих норм підрядник має право продовжити термін виконання робіт за договором? Дякую

 • Яку суму потрібно сплатити учаснику для участі у торгах
  05 Травня 2021
  Читати відповідь

  ПДоброго дня ! Яку суму потрібно сплатити учаснику для участі у торгах.

 • звітувати про укладення договору без використання електронної системи повинна обов’язково уповноважена особа чи може будь-хто інший?
  05 Травня 2021
  Читати відповідь

  ППідкажіть, будь ласка, звітувати про укладення договору без використання електронної системи повинна обов’язково уповноважена особа чи може бути призначена наказом відповідальна особа/особи (яка не є уповноваженою особою).

 • КЕП та ТД
  05 Травня 2021
  Читати відповідь

  П1. Чи вірним є те, що вимога розміщення документів у машиносчитувальному форматі стосується лише змін до ТД та роз’яснень до неї? (п.3 ч.1 ст.10 Закону ). Що таке зміни до

 • До усіх питань

   Приєднуйся до авторів
   load
   Реєстрація
   Вітаємо!
   Реєстрація пройшла успішно
   В особистий кабінет
   load
   Відновлення паролю
   Вітаємо!
   Реєстрація пройшла успішно
   Вітаємо!
   Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель