Закупівля реактивної енергії та послуг з розподілу

22 Грудня 2020
oleh

Вітаю.
Підкажіть будь ласка:
1. Згідно ч.7 ст.40 Закону: Замовник має право укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі у строк не раніше ніж через … п’ять днів – у разі … закупівлі …. електричної енергії, послуг з її передання та розподілу …з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю. Чи можна укладати договір у строк не раніше ніж 5 днів внаслідок проведення переговорної процедури за предметом закупівлі: «Послуги із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії»? Ці послуги надає монополіст, але згадки про ці послуги з забезпечення перетікань реактивної електричної енергії не має у Законі для проведення «скороченої» переговорної процедури. Чи для «Послуг із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії» потрібно проводити «повну» переговорну процедуру?
2. Чи можна проводити переговорну процедуру з ВІДОКРЕМЛЕНИМ ПІДРОЗДІЛОМ монополіста з розподілу електричної енергії і укладати договір з таким відокремленим підрозділом монополіста? При цьому код ЄДРПОУ монополіста є в зведеному переліку суб’єктів природних монополій на сайті АМКУ, а коду ЄДРПОУ відокремленого підрозділу не має у цьому реєстрі. Якщо все ж можна проводити переговорну процедуру з таким відокремленим підрозділом, то чи потрібно ще якимось чином додатково обгрунтовувати законність вибору саме цього відокремленого підрозділу? Тобто чи має бути певний договір між юридичною особою, до якої належить відокремлений підрозділ і власне цим відокремленим підрозділом про надання послуг з розподілу електричної енергії? Якщо такий договір має бути, то чи потрібно про нього зазначати в обгрунтуванні переговорної процедури?
Заздалегідь дякую.

Відповідь

Доброго часу доби!

 1. Послуги з компенсації перетікань реактивної електричної енергії, на відміну від електричної енергії, послуг з її передачі та розподілу, відсутні в переліку товарів і послуг, який наведений в абзаці 1 частини 7 статті 40 Закону № 922. У зв’язку з цим замовник не може проводити закупівлю даних послуг за так званою «скороченою» переговорною процедурою, тому договір про надання послуг з компенсації перетікань реактивної електричної енергії за результатами застосування переговорної процедури закупівлі замовник може укласти у строк не раніше ніж через 10 днів з дня оприлюднення на вебпорталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір про закупівлю.
...
Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
 • Аналогічний договір у закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги”
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пу закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги” , для забезпечення виконання аналогічного договору за предметом закупівлі, підгружений договір 55510000-8 Послуги їдалень, чи є це невідповідністю до “аналогічний за предметом закупівлі договір” ???

 • Стосовно виключення з Закону про закупівлі
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ПНа початку року по коду 6611 (послшуги еквайрингу та розрахункові) уклали договір на 20%. опублікували. Потім уклали прямий договір на 6000 на розрахункова-касове обслуговування. Оголосили спрощену на послуги еквайрингу на

 • Природний та скраплений газ для Закону \”Про публічні закупівлі\” одне
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППриродний та скраплений газ для Закону “Про публічні закупівлі” одне і теж?

 • Виділено додаткові кошти, чи потрібно додатково проводити спрощену закупівлю?
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пнашою установою у грудні 2020 року проведено спрощену закуплю електричної енергії на 2021 рік на сумму 58590,84 гривень. Наразі договір майже вичерпано і згідно рішення сесії виділено додаткові кошти у

 • закупівля кейтрингових послуг, які не відбулися
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППросимо допомогти розібратися в наступній ситуації. У квітні місяці цього року Замовник оголошував двічі відкриті торги на закупівлю кейтрингових послуг, які не відбулися з причин подання менше двох тендерних пропозицій.

 • До усіх питань