Закупівля реактивної енергії та послуг з розподілу

22 Грудня 2020
oleh

Вітаю.
Підкажіть будь ласка:
1. Згідно ч.7 ст.40 Закону: Замовник має право укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі у строк не раніше ніж через … п’ять днів – у разі … закупівлі …. електричної енергії, послуг з її передання та розподілу …з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю. Чи можна укладати договір у строк не раніше ніж 5 днів внаслідок проведення переговорної процедури за предметом закупівлі: «Послуги із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії»? Ці послуги надає монополіст, але згадки про ці послуги з забезпечення перетікань реактивної електричної енергії не має у Законі для проведення «скороченої» переговорної процедури. Чи для «Послуг із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії» потрібно проводити «повну» переговорну процедуру?
2. Чи можна проводити переговорну процедуру з ВІДОКРЕМЛЕНИМ ПІДРОЗДІЛОМ монополіста з розподілу електричної енергії і укладати договір з таким відокремленим підрозділом монополіста? При цьому код ЄДРПОУ монополіста є в зведеному переліку суб’єктів природних монополій на сайті АМКУ, а коду ЄДРПОУ відокремленого підрозділу не має у цьому реєстрі. Якщо все ж можна проводити переговорну процедуру з таким відокремленим підрозділом, то чи потрібно ще якимось чином додатково обгрунтовувати законність вибору саме цього відокремленого підрозділу? Тобто чи має бути певний договір між юридичною особою, до якої належить відокремлений підрозділ і власне цим відокремленим підрозділом про надання послуг з розподілу електричної енергії? Якщо такий договір має бути, то чи потрібно про нього зазначати в обгрунтуванні переговорної процедури?
Заздалегідь дякую.

Відповідь

Доброго часу доби! Послуги з компенсації перетікань реактивної електричної енергії, на відміну від електричної енергії, послуг з її передачі та розподілу, відсутні в переліку товарів і послуг, який наведений в абзаці 1 частини 7 статті 40 Закону № 922. У зв’язку з цим замовник не може проводити закупівлю даних послуг за так званою «скороченою» переговорною процедурою, тому договір про надання послуг з компенсації перетікань реактивної електричної енергії за результатами застосування переговорної процедури закупівлі замовник може укласти у строк не...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Чи можливо три різні коди ДК об’єднати в одну закупівлю?
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    купили каналопромивну машину за відкритими торгами.Потім виявилось що там не вистачає комплектуючих і треба докупити : помпу, шланг для фекальних насосів і таль електричний. Це все три різні коли ДК.

  • Внесення змін в договір при твердій ціні
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Для будівництва укриття в школі була проведена процедура закупівлі та укладений договір з твердою ціною. Наразі виконано 50% будівельних робіт. У зв'язку з збільшення м кошторисної заробітної плати та здорожчанням

  • Прямий договір після 01.09.2026 без посилання на торги, що не відбулися
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Добрий день. Замовником було оголошено відкриті торги на закупівлю товарів на суму 85000,00 грн. без ПДВ. Торги не відбулися через відсутність пропозицій учасників. Питання: чи може замовник укласти прямий договір

  • Прямий договір на закупівлю товару після 01.09.26 р.
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    На вересень виділено кошти на закупівлю холодильного обладнання в сумі 199000,00 грн. На яку суму має бути річний план? Чи може бути укладена пряма угода з фізичною особою- підприємцем не

  • До якої категорії замовників відноситься водоканал?
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Підкажіть, будь ласка, до якої категорії замовників належить КП «Вишнівськводоканал»: п. 3 чи п. 4 ч. 1 ст. 2 Закону? 100% статутного капіталу належить Вишневій міській раді, підприємство здійснює водопостачання

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО