Закупівля принтеру та ПДВ

02 Серпня 2026
Ірина
Були виділені кошти на КЕКВ 3110- 363,00 тис.грн. Після проведення ВТ на закупівлю інвертора стала економія 14,100 тис.грн. Було вирішено закупити швидкіcний принтер. Відповідальна особа взяла три пропозиції у ФОПів. Очікувана вартість закупівлі вийшла 14,00 тис.грн. Якщо накрутити ПДВ 20% для річного плану сума буде 16,80тис.грн.
Відповідь

Вітаємо! Експерти  порталу  «Радник» відповідають на питання користувачів порталу та розглядають  питання –Закупівля принтеру та ПДВ Із запитання не зовсім зрозуміло, який саме момент потребує роз’яснення. Тому розберемо одразу три питання: використання економії, визначення очікуваної вартості та укладення договору з неплатником ПДВ. Використання КЕКВ 3110 («Придбання обладнання і предметів довгострокового користування») є правильним для закупівлі офісної техніки, зокрема принтерів. Кошти економії, що залишилися на цьому коді після проведення відкритих торгів, можна використати на нову потребу Згідно з пунктом 14 Особливостей...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Розірвання договору через суттєве підвищення вартості будівельних матеріалів
    01 Вересня 2026
    Читати відповідь

    У 2025 році замовником було розроблено проєктно-кошторисну документацію на об’єкт — укриття в гуртожитку. На підставі зазначеної проєктно-кошторисної документації у 2025 році замовником було проведено закупівлю та укладено договір на

  • норми локалізації з 24.08.2026
    01 Вересня 2026
    Читати відповідь

    згідно зі змінами до закону що вступили в дію 24.08.26 в частині локалізації: "6-1. Тимчасово, до 31 грудня 2032 року, під час здійснення закупівлі, визначених підпунктом 2 цього пункту, за

  • Чи можливо три різні коди ДК об’єднати в одну закупівлю?
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    купили каналопромивну машину за відкритими торгами.Потім виявилось що там не вистачає комплектуючих і треба докупити : помпу, шланг для фекальних насосів і таль електричний. Це все три різні коли ДК.

  • Внесення змін в договір при твердій ціні
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Для будівництва укриття в школі була проведена процедура закупівлі та укладений договір з твердою ціною. Наразі виконано 50% будівельних робіт. У зв'язку з збільшення м кошторисної заробітної плати та здорожчанням

  • Прямий договір після 01.09.2026 без посилання на торги, що не відбулися
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Добрий день. Замовником було оголошено відкриті торги на закупівлю товарів на суму 85000,00 грн. без ПДВ. Торги не відбулися через відсутність пропозицій учасників. Питання: чи може замовник укласти прямий договір

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО