закупівля послуг з технічного обслуговування

02 Лютого 2021
nadtochyj-viacheslav-iurijovych

Доброго дня!
Законом передбачена можливість закупівлі супутніх послуг при закупівлі товарів, але відсутня можливість закупівлі товарів під час закупвілі послуг.
Як правильно здійснити закупівлю послуг з технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів, де необхідно передбачити запчастини і витратні матеріали.
Варіанти вирішеня питання:
1) передбачити в договорі загальну (фіксовану) суму на витратні матеріали і запасні частини й каталог запчастин і витратних матеріалів з зафіксованою ціною за одиницю, в такому випадку буде дуже великий обсяг договору.
2) те ж саме, що і в п. 1 але без каталогу запчастин, але в такому випадку відсутня інформація про ціну необхідних запчастин і матеріалів.
Чи існує інший варіант рішення цього питання? Або який варіант краще використати із запропонованих?

Відповідь

Добридень! Щоб проаналізувати саме вашу ситуацію та вказати правильний та законний шлях телефонуйте на платну консультацію Тендерного агентства «Радник» за номером: (066) 616-48-98, (067) 503-01-36, (063) 807-17-91 або переходьте за посиланням: http://goszakupka.com.ua/

 

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Спрощена закупівля чи договір без використання електронної системи?
    06 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПСпрощена закупівля чи договір без використання електронної системи? підкажіть, будь ласка, чи необхідно проводити спрощену закупівлю у наступному випадку. Згідно кошторису на 2021 рік (ми є розпорядниками бюджетних коштів) на

  • на яких підставах та відповідно до яких законодавчих норм підрядник має право продовжити термін виконання робіт за договором
    05 Травня 2021
    Читати відповідь

    Ппідкажіть будь ласка на яких підставах та відповідно до яких законодавчих норм підрядник має право продовжити термін виконання робіт за договором? Дякую

  • Яку суму потрібно сплатити учаснику для участі у торгах
    05 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПДоброго дня ! Яку суму потрібно сплатити учаснику для участі у торгах.

  • звітувати про укладення договору без використання електронної системи повинна обов’язково уповноважена особа чи може будь-хто інший?
    05 Травня 2021
    Читати відповідь

    ППідкажіть, будь ласка, звітувати про укладення договору без використання електронної системи повинна обов’язково уповноважена особа чи може бути призначена наказом відповідальна особа/особи (яка не є уповноваженою особою).

  • КЕП та ТД
    05 Травня 2021
    Читати відповідь

    П1. Чи вірним є те, що вимога розміщення документів у машиносчитувальному форматі стосується лише змін до ТД та роз’яснень до неї? (п.3 ч.1 ст.10 Закону ). Що таке зміни до

  • До усіх питань

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель