Закупівля поштових марок

26 Лютого 2021
irina

В статті 15 Закону України «Про поштовий зв’язок» перелічені виключні права національного оператора, де в тому числі передбачено виключне право на видання, введення в обіг та організацію розповсюдження поштових марок, маркованих конвертів і карток, а також виведення їх з обігу. Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10.01.2002року №10-р “Про національного оператора поштового зв’язку” (зі змінами) виконання функцій національного оператора поштового зв’язку покладено на акціонерне товариство “Укрпошта”.
Чи може замовник при закупівлі марок поштових (сума закупівлі перевищує поріг 200 тис. грн.) застосувати переговорну процедуру керуючись пунктом 2 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» – відсутність конкуренції з технічних причин.

Відповідь

Доброго дня! Видання та введення в обіг поштових марок, маркованих конвертів і карток хоч і здійснюється виключено АТ «Укрпошта», однак безпосередній продаж кінцевим споживачам може здійснюватися як АТ «Укрпошта», так і іншими суб’єктами господарювання, які на законних підставах придбали такі поштові марки, марковані конверти і картки в АТ «Укрпошта». Тому не радимо використовувати переговорну процедуру закупівлі у цьому випадку. З даного приводу 26.02.2021 на порталі RADNUK.COM.UA буде опубліковано статтю «Закупівля поштового зв’язку: коли оголошувати переговорну процедуру, а коли купувати на конкурентному ринку».

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
 • чи можна замінити сторону Замовника у Договорі про закупівлю робіт
  14 Квітня 2021
  Читати відповідь

  ППідкажіть будь – ласка, чи можна замінити сторону Замовника у Договорі про закупівлю робіт. Стороною була сільська рада, правонаступником є міська рада.

 • Чи не підпадає фінансовий лізинг під дію Закону “Про публічні закупівлі”?
  14 Квітня 2021
  Читати відповідь

  ПМи, замовники, хочемо оголосити закупівлю вантажної техніки за допомогою фінансового лізингу. Сума – 1 250 000 грн. Чи не підпадає фінансовий лізинг під дію Закону “Про публічні закупівлі”? Яким чином

 • Сума за актами ПОН більша ніж сума договору про закупівлю
  14 Квітня 2021
  Читати відповідь

  ППідкажіть будь ласка. Як можна розрахуватися з постачальником останньої надії, якщо договір був укладений на 170000 грн. ( на очікувану вартість), а по акті за лютий сума вийшла на 60000

 • Зниження ціни товару за ініціативою замовника
  14 Квітня 2021
  Читати відповідь

  ПЧи можливо за договором по СЗ знизити ціну за одиницю товору за ініціативою замовника? Яким чином? Написати лист звернення до постачальника з посилання на фінмониторинг? Чи є якісь ще варіанти?

 • Дві тендерні пропозиції – один субпідрядник, чи є підстава для відхилення?
  14 Квітня 2021
  Читати відповідь

  ПДва різні, начебто не пов’язані між собою, учасника у складі своїх пропозицій надають інформацію про залучення одного й того самого субпідрядника. Враховуючи, що перелік ознак, за наявності яких учасники є

 • До усіх питань

   Приєднуйся до авторів
   load
   Реєстрація
   Вітаємо!
   Реєстрація пройшла успішно
   В особистий кабінет
   load
   Відновлення паролю
   Вітаємо!
   Реєстрація пройшла успішно
   Вітаємо!
   Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель