Закупівля поштових марок

26 Лютого 2021
irina

В статті 15 Закону України «Про поштовий зв’язок» перелічені виключні права національного оператора, де в тому числі передбачено виключне право на видання, введення в обіг та організацію розповсюдження поштових марок, маркованих конвертів і карток, а також виведення їх з обігу. Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10.01.2002року №10-р “Про національного оператора поштового зв’язку” (зі змінами) виконання функцій національного оператора поштового зв’язку покладено на акціонерне товариство “Укрпошта”.
Чи може замовник при закупівлі марок поштових (сума закупівлі перевищує поріг 200 тис. грн.) застосувати переговорну процедуру керуючись пунктом 2 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» – відсутність конкуренції з технічних причин.

Відповідь

Доброго дня! Видання та введення в обіг поштових марок, маркованих конвертів і карток хоч і здійснюється виключено АТ «Укрпошта», однак безпосередній продаж кінцевим споживачам може здійснюватися як АТ «Укрпошта», так і іншими суб’єктами господарювання, які на законних підставах придбали такі поштові марки, марковані конверти і картки в АТ «Укрпошта». Тому не радимо використовувати переговорну процедуру закупівлі у цьому випадку. З даного приводу 26.02.2021 на порталі RADNUK.COM.UA буде опубліковано статтю «Закупівля поштового зв’язку: коли оголошувати переговорну процедуру, а...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • У період проведення капітального ремонту виникли незаплановані роботи. Чи потрібно укладати новий на роботи з капремонту після коригування проекту, а попередній розірвати?
    13 Липня 2025
    Читати відповідь

    Провели закупівлю капітального ремонту. В період ремонту виникли незаплановані роботи! Звернулися з листом про коригування проектно-кошторисної документаціі! Укладаємо договір на коригування проекту. 1.Питання: Чи мені потрібно перевіріряти вартість коригування проекту?

  • Чи можна закупити авторський нагляд за пп.5 п.13 Особливостей?
    13 Липня 2025
    Читати відповідь

    Добрий день! Прошу надати роз’яснення щодо можливості здійснення закупівлі послуг з авторського нагляду без проведення процедури відкритих торгів у разі, якщо автор проєктно-кошторисної документації (проєктант) є виконавцем відповідних проєктних робіт.

  • Чи підпадає Трактор 110 к.с. під локалізацію?
    13 Липня 2025
    Читати відповідь

    Вітаю! Підкажіть, будь ласка, чи підпадає Трактор 110 к.с. під локалізацію? Точної назви Трактор у переліку немає.

  • Не надано гарантійний лист: 24 години чи відхилення?
    11 Липня 2025
    Читати відповідь

    В тендерній документації, а саме: інформації про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі було встановлено вимогу “При необхідності здійснення ремонту техніки/картриджів, який передбачає доставку техніки/картриджів до сервісного центру

  • Монтаж систем пожежної сигналізації
    11 Липня 2025
    Читати відповідь

    Плануємо закупівлю: роботи з капітального ремонту по об’єкту: Монтаж систем пожежної сигналізації, управління евакуюванням та передачі тривожних сповіщень для приміщень за адресою… Який код ДК доцільніше вибрати: 45453000-7 – Капітальний

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО