Закупівля ПКД ➤ РАДНИК, портал

27 Січня 2024
Валентина

Протягом поточного року плануємо здійснити реконструкцію шкільної їдальні. Для цього спочатку необхідно розробити проектно-кошторисну документацію, а вже потім здійснити процедуру закупівлі на саму реконструкцію. І розробка ПКД і реконструкція приміщення це роботи. На розробку ПКД виділено кошти в сумі 500 тис. грн. Питання: якщо сума на розробку ПКД 500 тис. чи можемо ми укласти прямий договір? Чи потрібно проводити процедуру закупівлі, так як сумарно ПКД+реконструкція буде значно більшою ніж 1,5 млн.грн.? Чи на розробку ПКД прямий договір, а вже на реконструкцію проводи процедуру закупівлі?

Відповідь

Вітаємо! Експерти  порталу  «Радник» відповідають на питання користувачів порталу та розглядають  питання закупівля ПКД.

В Законі у визначенні предмета закупівлі, зокрема, вказано, що предмет закупівлі — це роботи, що закуповуються замовником у межах єдиної процедури. Тобто обов’язковою умовою для того, щоб віднести певні види робіт до одного предмета закупівлі, є можливість замовника придбати їх саме в межах єдиної процедури закупівлі.

При цьому до зведеного кошторисного розрахунку загальної вартості об’єкта будівництва включено, окрім будівельних робіт, які має виконувати потенційний виконавець робіт, у тому числі, і супровідні роботам послуги, які наш потенційний підрядник виконувати не може, а саме:

 • проєктно-вишукувальні роботи(тому що...
Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Вас може зацікавити
 • Вимоги, що обмежують нижню межу ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі
  16 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПУчасником в закупівлі електричної енергії UA-2024-04-10-007446-a поставлено наступне питання: Шановний Замовнику, Відповідно до підпункту 5.2.5. пункту 2 Розділу V Тендерної документації встановлено: 5.2.5. З метою запобігання необґрунтованому заниженню ціни тендерної

 • Визначення предмета закупівлі послуг
  16 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПВ мережі містяться різні трактування послуги поставки товару. Чи передбачає послуга поставки товару його доставку, монтаж та налаштування?

 • Додаткова потреба в оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану
  16 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ППитання: оборонний замовник від військової частини, підписав договір по ЗЦП, прозорро, 822 наказу, з переможцем аукціону, виникла додаткова потреба, замовити той же предмет закупівли, ціна договору менше 50%, договору, який

 • Переклад та 24 години на виправлення
  16 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПВТО (труби стальні). Технічні (якісні), кількісні вимоги до товару : “Якість товару повинна відповідати діючим в Україні Держстандартам і підтверджуватися Сертифікатом відповідності/ якості підприємства- виробника”. Учасник в тендерній пропозиції надав

 • Еквівалент у публічних закупівлях
  16 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ППроцедура відкритих торгів з особливостями. У додатку 3 Спецфікація ми не зазначаємо марку товору,який ми плануємо придбати(Кількісні характеристики предмета закупівл). А детальні технічні вимоги Чи можемо ми зазаначти наприклад :

 • До усіх питань