Закупівля новоствореними підприємствами

24 Грудня 2020
mariia

Скажіть, чи можна скористатися переговорною процедурою для закупівлі газу природного та електроенергії для Замовника який тільки створився та буде фінансуватися з 2021 року на період проведення відкритих торгів? Чи тільки з постачальниками останньої надії?

Відповідь

Доброго дня! Закон України «Про публічні закупівлі» не встановлює виключень щодо здійснення закупівель без застосування вимог цього Закону новоствореними юридичними особами-замовника, тому не рекомендуємо застосовувати переговорну процедуру закупівлі у разі якщо річна потреба у закупівлі  електричної енергії й газу як товару перевищує вартісні межі, встановлені статтею 3 Закону.

Щодо особливостей закупівлі електричної енергії у постачальника «останньої надії» читайте у статті «Останні зміни НПА щодо закупівлі електроенергії у постачальника «останньої надії» та щодо закупівлі природного газу у постачальника «останньої надії» читайте у статті «Представник НКРЕКП розкриває особливості закупівлі природного газу в постачальника «останньої надії»». На...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
 • Аналогічний договір у закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги”
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пу закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги” , для забезпечення виконання аналогічного договору за предметом закупівлі, підгружений договір 55510000-8 Послуги їдалень, чи є це невідповідністю до “аналогічний за предметом закупівлі договір” ???

 • Стосовно виключення з Закону про закупівлі
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ПНа початку року по коду 6611 (послшуги еквайрингу та розрахункові) уклали договір на 20%. опублікували. Потім уклали прямий договір на 6000 на розрахункова-касове обслуговування. Оголосили спрощену на послуги еквайрингу на

 • Природний та скраплений газ для Закону \”Про публічні закупівлі\” одне
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППриродний та скраплений газ для Закону “Про публічні закупівлі” одне і теж?

 • Виділено додаткові кошти, чи потрібно додатково проводити спрощену закупівлю?
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пнашою установою у грудні 2020 року проведено спрощену закуплю електричної енергії на 2021 рік на сумму 58590,84 гривень. Наразі договір майже вичерпано і згідно рішення сесії виділено додаткові кошти у

 • закупівля кейтрингових послуг, які не відбулися
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППросимо допомогти розібратися в наступній ситуації. У квітні місяці цього року Замовник оголошував двічі відкриті торги на закупівлю кейтрингових послуг, які не відбулися з причин подання менше двох тендерних пропозицій.

 • До усіх питань