Закупівля новоствореною юридичною особою

18 Січня 2021
volodymyr

Прошу надати консультацію щодо порогів у вартості конкретних предметів закупівель, передбачених новою редакцією Закону України “Про публічні закупівлі” (50 тис., 200 тис., і так далі), а саме: чи являються вони для заново створеної юридичної особи у перший рік діяльності – пропорційними, тобто у залежності від кількості місяців діяльності цієї нової юридичної особи у році створення?
Наприклад: Виконавчий комітет сільської ради влітку (припустимо, з 1-го липня) створює окремий підрозділ “Відділ освіти”, як юридичну особу у статусі розпорядника коштів.
Питання 1: Які пороги під час закупівель застосовувати заново створеному Відділу освіти у своїх закупівлях до кінця поточного року – 50тис. чи 25тис.?, 200тис. чи 100тис. ?
Питання 2: Чи вплине передача майна і бюджетів від виконкому сільради новій юридичній особі (відділу освіти) – на допорогові залишки по предметам закупівлі виконкому, які він буде здійснювати до кінця року, у якому було створено нову юридичну особу? (чи потрібно їх пропорційно зменшувати?).
Дякую за увагу! Чекаю на відповіді.

Відповідь

Добрий день! Закон застосовується до замовників, за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує вартісні межі, встановлені в частині 1 статті 3 Закону.

 

Визначення поняття «замовники» наведено в пункті 11 частини 1 статті 1 Закону.

Відповідно до частини 1 статті 4 Закону закупівля здійснюється відповідно до річного плану на підставі наявної потреби у закупівлі товарів, робіт і послуг.

 

Крім того, згідно частини 10 статті 3 Закону забороняється придбання товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур закупівель/спрощених закупівель, визначених цим Законом, та укладення договорів про закупівлю, які передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур закупівель/спрощених...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Розірвання договору про закупівлю та дії замовника
    12 Травня 2021
    Читати відповідь

    ППостачальник газу надіслав листа з темою: Повідомлення про розірвання договору на постачання газу №.. від…, в якому розписав, що йому невигідно постачати нам газ, оскільки ніякими дод.угодами вони не можуть

  • Предмет закупівлі «роботи» та їх особливості
    12 Травня 2021
    Читати відповідь

    Пзвертаюся до вас з проханням допомогти розібратися в наступному питанні : на сесії селищної ради було прийнято рішення виділити кошти на капітальний ремонт частини покрівлі даху та частини огорожі території

  • де можна побачити приклад протоколу УО по закупівлі електричної енергії
    12 Травня 2021
    Читати відповідь

    Пде можна побачити приклад протоколу УО по закупівлі електричної енргії по ковідній постанові?

  • Чи можна міняти вартість товару у разі двічі відміненої спрощеної закупівлі?
    12 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПДвічі відмінено спрощену закупівлю через відсутність учасників, чи може змінюватись вартість товару, не змінюючи при цьому предмет закупівлі, його кількість, технічні, якісні характеристики, якщо заключати договір про закупівлю без використання

  • Придбати товар без запиту ціни
    12 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПЗа кодом ДК 39710000-2-Електричні побутові прилади з початку року нами було придбано на суму 49300,00 грн. Наразі є потреба придбання пральної машини для дитячого садочка. На Prozorro market є в

  • До усіх питань

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель