Закупівля імпортного товару та перерахунок ціни

22 Грудня 2020
olena

Підскажіть, будь-ласка. Проводяться відкриті торги, за їх результатами буде укладено договір про закупівлю. Закуповується імпортний товар .
У проекті договору про закупівлю міститься пункт:
Зміна ціни за одиницю імпортованого Товару здійснюється з обов’язковим укладанням Сторонами додаткової угоди. Ціна змінюється залежно від зміни курсу євро (EUR) за наступним розрахунком:
Ц(нова)=(К1/К0)*Ц1, де
Ц(нова) – змінена ціна за одиницю Товару;
Ц1 – первинна ціна в гривнях за одиницю Товару, згідно тендерної пропозиції;
К1 – курс євро (EUR) по відношенню до гривні на дату підписання Сторонами додаткової угоди;
К0 – курс євро (EUR) по відношенню до гривні на дату надання Замовнику тендерної пропозиції.
Поточним курсом євро (EUR) Сторони домовилися вважати курс євро (EUR), встановлений НБУ на день підписання Сторонами додаткової угоди, отриману з інформаційного порталу за посиланням в мережі інтернет: https://minfin.com.ua/.
Чи правомірно встановлення даного пункту чи це може розглядатися ДАСУ як порушення, оскільки договір набирає чинності з моменту його підписання, а порівняння цін здійснюється з моменту подання тендерної пропозиції? Дякую.

Відповідь

Добрий день! Ваше питання має специфічний характер та потребує додаткового вивчення, тому аби ретельно проаналізувати саме вашу ситуацію та вказати правильний та законний шлях телефонуйте за номером: (066) 616-48-98, (067) 503-01-36, (063) 807-17-91 або переходьте за посиланням http://goszakupka.com.ua/

 

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Спрощена закупівля чи договір без використання електронної системи?
    06 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПСпрощена закупівля чи договір без використання електронної системи? підкажіть, будь ласка, чи необхідно проводити спрощену закупівлю у наступному випадку. Згідно кошторису на 2021 рік (ми є розпорядниками бюджетних коштів) на

  • на яких підставах та відповідно до яких законодавчих норм підрядник має право продовжити термін виконання робіт за договором
    05 Травня 2021
    Читати відповідь

    Ппідкажіть будь ласка на яких підставах та відповідно до яких законодавчих норм підрядник має право продовжити термін виконання робіт за договором? Дякую

  • Яку суму потрібно сплатити учаснику для участі у торгах
    05 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПДоброго дня ! Яку суму потрібно сплатити учаснику для участі у торгах.

  • звітувати про укладення договору без використання електронної системи повинна обов’язково уповноважена особа чи може будь-хто інший?
    05 Травня 2021
    Читати відповідь

    ППідкажіть, будь ласка, звітувати про укладення договору без використання електронної системи повинна обов’язково уповноважена особа чи може бути призначена наказом відповідальна особа/особи (яка не є уповноваженою особою).

  • КЕП та ТД
    05 Травня 2021
    Читати відповідь

    П1. Чи вірним є те, що вимога розміщення документів у машиносчитувальному форматі стосується лише змін до ТД та роз’яснень до неї? (п.3 ч.1 ст.10 Закону ). Що таке зміни до

  • До усіх питань

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель