Закупівля імпортного товару та перерахунок ціни

22 Грудня 2020
olena

Підскажіть, будь-ласка. Проводяться відкриті торги, за їх результатами буде укладено договір про закупівлю. Закуповується імпортний товар .
У проекті договору про закупівлю міститься пункт:
Зміна ціни за одиницю імпортованого Товару здійснюється з обов’язковим укладанням Сторонами додаткової угоди. Ціна змінюється залежно від зміни курсу євро (EUR) за наступним розрахунком:
Ц(нова)=(К1/К0)*Ц1, де
Ц(нова) – змінена ціна за одиницю Товару;
Ц1 – первинна ціна в гривнях за одиницю Товару, згідно тендерної пропозиції;
К1 – курс євро (EUR) по відношенню до гривні на дату підписання Сторонами додаткової угоди;
К0 – курс євро (EUR) по відношенню до гривні на дату надання Замовнику тендерної пропозиції.
Поточним курсом євро (EUR) Сторони домовилися вважати курс євро (EUR), встановлений НБУ на день підписання Сторонами додаткової угоди, отриману з інформаційного порталу за посиланням в мережі інтернет: https://minfin.com.ua/.
Чи правомірно встановлення даного пункту чи це може розглядатися ДАСУ як порушення, оскільки договір набирає чинності з моменту його підписання, а порівняння цін здійснюється з моменту подання тендерної пропозиції? Дякую.

Відповідь

Добрий день! Ваше питання має специфічний характер та потребує додаткового вивчення, тому аби ретельно проаналізувати саме вашу ситуацію та вказати правильний та законний шлях телефонуйте за номером: (066) 616-48-98, (067) 503-01-36, (063) 807-17-91 або переходьте за посиланням http://goszakupka.com.ua/

 

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
 • Аналогічний договір у закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги”
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пу закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги” , для забезпечення виконання аналогічного договору за предметом закупівлі, підгружений договір 55510000-8 Послуги їдалень, чи є це невідповідністю до “аналогічний за предметом закупівлі договір” ???

 • Стосовно виключення з Закону про закупівлі
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ПНа початку року по коду 6611 (послшуги еквайрингу та розрахункові) уклали договір на 20%. опублікували. Потім уклали прямий договір на 6000 на розрахункова-касове обслуговування. Оголосили спрощену на послуги еквайрингу на

 • Природний та скраплений газ для Закону \”Про публічні закупівлі\” одне
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППриродний та скраплений газ для Закону “Про публічні закупівлі” одне і теж?

 • Виділено додаткові кошти, чи потрібно додатково проводити спрощену закупівлю?
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пнашою установою у грудні 2020 року проведено спрощену закуплю електричної енергії на 2021 рік на сумму 58590,84 гривень. Наразі договір майже вичерпано і згідно рішення сесії виділено додаткові кошти у

 • закупівля кейтрингових послуг, які не відбулися
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППросимо допомогти розібратися в наступній ситуації. У квітні місяці цього року Замовник оголошував двічі відкриті торги на закупівлю кейтрингових послуг, які не відбулися з причин подання менше двох тендерних пропозицій.

 • До усіх питань