Закупівля Газу

25 Листопада 2020
iaroslav

Доброго дня!
Ми бюджетна установа, яка фінансується за рахунок коштів місцевого бюджету та являється замовником у розумінні Закону України «Про публічні закупівлі».
На території нашого структурного підрозділу розташовано будівлю А та будівлю Б.
Будівля А перебуває на нашому балансі та опалюється нашою топочною за рахунок природного газу, який ми закуповуємо.
Будівля Б не перебуває на нашому балансі та опалюється котельнею, яку нещодавно збудовано на території нашого структурного підрозділу та на теперішній час не передано нам на баланс. Газові мережі прокладено таким чином, що новозбудована котельня теж споживає природний газ, який ми закуповуємо для власних потреб.
Відповідно будівля Б, яка не перебуває на нашому балансі, фактично опалюється за рахунок нашого природного газу.
Постачання природного газу для потреб, як нашої топочної, так і новозбудованої котельні здійснюється через єдиний вузол обліку газу.
При цьому в будівлі Б, що не перебуває на нашому балансі встановлено вузол обліку теплової енергії, який враховує спожиті Гкал (гігакалорії), а не метри кубічні природного газу.
Враховуючи викладене, у нас виникає ряд питань:
1.Яким чином нам, враховуючи, що у нас один вузол обліку природного газу, вирахувати окремо обсяг природного газу, що спожитий нашою топочною, та окремо обсяг природного газу спожитий новозбудованою котельнею?
2.Яким чином нам оформити договірні відносини з іншим суб’єктом господарювання на балансі, якого перебуває будівля Б щодо відшкодування наших витрат понесених нами на опалення будівлі Б?
3.Вартість чого повинен відшкодувати нам балансоутримувач будівлі Б, чи вартість витраченого нами природного газу в метрах кубічних, чи вартість отриманої теплової енергії в гігакалоріях за даними вузлу обліку теплової енергії, що розташований в будівлі Б?
4.Яким чином та якою кореспонденцією бухгалтерських рахунків нам відобразити в бухгалтерському обліку відшкодування витрат на опалення будівлі Б?
Заздалегідь дякуємо за вичерпні відповіді!

Відповідь

Доброго дня! Нажаль ваше питання доволі вузькопрофільне та має специфічний характер. Аби врахувати усі нюанси та вказати правильний шлях саме для Вас, телефонуйте (066) 616-48-98, (067) 503-01-36, (063) 807-17-91 або переходьте за посиланням http://goszakupka.com.ua/

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
 • Довгострокові зобов’язання в переговорній
  07 Травня 2021
  Читати відповідь

  ПЧи може бюджетна установа за КЕКВ 2281 проводити закупівлю науково-дослідних робіт строком на 2 роки, розбивши їх на етапи від повідно до кошторисних призначень? Якщо процедура була оголошена на да

 • Чи є порушенням укладення декількох прямих договорів, але з різними контрагентами?
  07 Травня 2021
  Читати відповідь

  ПЯкщо спрощена закупівля двічі не відбулася із-за відсутності учасників, чи можна заключити декілька прямих договорів на загальну суму, оголошену в спрощеній закупівлі , але з різними постачальниками, та на протязі

 • 20% від очікуваної вартості – під час оскарження переговорної процедури закупівлі: чи це можливо?
  07 Травня 2021
  Читати відповідь

  ПДоброго дня! Скажіть, будь-ласка, нами, як Замовниками, було оголошено переговорну процедуру закупівлі, в ході періоду оскарження переговорної процедури подано скаргу щодо оскарження дій Замовника. Наразі триває процедура розгляду скарги. Оскільки

 • Чи підлягатиме оприлюдненню протокол УО під часи закупівлі без використання ЕСЗ
  07 Травня 2021
  Читати відповідь

  ПСкажіть будь-ласка чи потрібно під час оприлюднення закупівлі без використання електронної системи(звіт) опубліковувати протокол-повідомлення про намір укласти договір?

 • казначейство відмовляється реєструвати, так як у звіті вказано код за шостим знаком класифікатора
  07 Травня 2021
  Читати відповідь

  ПЗа результатом відкритих торгів укладено договір, який казначейство відмовляється реєструвати, так як у звіті вказано код за шостим знаком класифікатора (найбільш відповідає номенклатурній позиції ). Як довести казначейству, що помилки

 • До усіх питань

   Приєднуйся до авторів
   load
   Реєстрація
   Вітаємо!
   Реєстрація пройшла успішно
   В особистий кабінет
   load
   Відновлення паролю
   Вітаємо!
   Реєстрація пройшла успішно
   Вітаємо!
   Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель