Закупівля Газу

25 Листопада 2020
iaroslav

Доброго дня!
Ми бюджетна установа, яка фінансується за рахунок коштів місцевого бюджету та являється замовником у розумінні Закону України «Про публічні закупівлі».
На території нашого структурного підрозділу розташовано будівлю А та будівлю Б.
Будівля А перебуває на нашому балансі та опалюється нашою топочною за рахунок природного газу, який ми закуповуємо.
Будівля Б не перебуває на нашому балансі та опалюється котельнею, яку нещодавно збудовано на території нашого структурного підрозділу та на теперішній час не передано нам на баланс. Газові мережі прокладено таким чином, що новозбудована котельня теж споживає природний газ, який ми закуповуємо для власних потреб.
Відповідно будівля Б, яка не перебуває на нашому балансі, фактично опалюється за рахунок нашого природного газу.
Постачання природного газу для потреб, як нашої топочної, так і новозбудованої котельні здійснюється через єдиний вузол обліку газу.
При цьому в будівлі Б, що не перебуває на нашому балансі встановлено вузол обліку теплової енергії, який враховує спожиті Гкал (гігакалорії), а не метри кубічні природного газу.
Враховуючи викладене, у нас виникає ряд питань:
1.Яким чином нам, враховуючи, що у нас один вузол обліку природного газу, вирахувати окремо обсяг природного газу, що спожитий нашою топочною, та окремо обсяг природного газу спожитий новозбудованою котельнею?
2.Яким чином нам оформити договірні відносини з іншим суб’єктом господарювання на балансі, якого перебуває будівля Б щодо відшкодування наших витрат понесених нами на опалення будівлі Б?
3.Вартість чого повинен відшкодувати нам балансоутримувач будівлі Б, чи вартість витраченого нами природного газу в метрах кубічних, чи вартість отриманої теплової енергії в гігакалоріях за даними вузлу обліку теплової енергії, що розташований в будівлі Б?
4.Яким чином та якою кореспонденцією бухгалтерських рахунків нам відобразити в бухгалтерському обліку відшкодування витрат на опалення будівлі Б?
Заздалегідь дякуємо за вичерпні відповіді!

Відповідь

Доброго дня! Нажаль ваше питання доволі вузькопрофільне та має специфічний характер. Аби врахувати усі нюанси та вказати правильний шлях саме для Вас, телефонуйте (066) 616-48-98, (067) 503-01-36, (063) 807-17-91 або переходьте за посиланням http://goszakupka.com.ua/

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
 • Закупівля поштових марок
  26 Лютого 2021
  Читати відповідь

  ПВ статті 15 Закону України «Про поштовий зв’язок» перелічені виключні права національного оператора, де в тому числі передбачено виключне право на видання, введення в обіг та організацію розповсюдження поштових марок,

 • Обмеження щодо середніх цін, як дискримінаційна вимога
  26 Лютого 2021
  Читати відповідь

  П“Ціна товару за одиницю повинна бути не вища середніх цін, затверджених органом статистики у області, що підтверджується довідкою учасника” – ця вимога в тендерній документації законна?

 • Що слугуватиме обґрунтуванням у разі придбанні витвору мистецтва або художнього виконання
  26 Лютого 2021
  Читати відповідь

  ПЯкими документами можна обгрунтувати, що послуга може бути надана виключно певним субъектом господарювання (наприклад виконання музичного твору) при застосуванні п7 ст 3 закону або застосуванні п2ч2 ст 40 закону, якщо

 • Закупівля у разі співфінансування
  26 Лютого 2021
  Читати відповідь

  ПЧи можна запланувати та провести переговорну процедуру про закупівлю теплової енергії з зазначенням в плані, намірі та договорі двох джерел фінансування – кошти місцевого бюджета певна сума, кошти від господарської

 • Внесення змін до річного плану закупівель
  26 Лютого 2021
  Читати відповідь

  ПДоброго дня підкажіть будь-ласка я правильно розумію. Наприклад якщо ми по бензину по договорі минулого року продовжили на 20% і в цьому році ми оголошуємо відкриті торги на бензин, ми

 • До усіх питань

   Приєднуйся до авторів
   load
   Реєстрація
   Вітаємо!
   Реєстрація пройшла успішно
   В особистий кабінет
   load
   Відновлення паролю
   Вітаємо!
   Реєстрація пройшла успішно
   Вітаємо!
   Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель