Закупівля Газу

25 Листопада 2020
iaroslav

Доброго дня!
Ми бюджетна установа, яка фінансується за рахунок коштів місцевого бюджету та являється замовником у розумінні Закону України «Про публічні закупівлі».
На території нашого структурного підрозділу розташовано будівлю А та будівлю Б.
Будівля А перебуває на нашому балансі та опалюється нашою топочною за рахунок природного газу, який ми закуповуємо.
Будівля Б не перебуває на нашому балансі та опалюється котельнею, яку нещодавно збудовано на території нашого структурного підрозділу та на теперішній час не передано нам на баланс. Газові мережі прокладено таким чином, що новозбудована котельня теж споживає природний газ, який ми закуповуємо для власних потреб.
Відповідно будівля Б, яка не перебуває на нашому балансі, фактично опалюється за рахунок нашого природного газу.
Постачання природного газу для потреб, як нашої топочної, так і новозбудованої котельні здійснюється через єдиний вузол обліку газу.
При цьому в будівлі Б, що не перебуває на нашому балансі встановлено вузол обліку теплової енергії, який враховує спожиті Гкал (гігакалорії), а не метри кубічні природного газу.
Враховуючи викладене, у нас виникає ряд питань:
1.Яким чином нам, враховуючи, що у нас один вузол обліку природного газу, вирахувати окремо обсяг природного газу, що спожитий нашою топочною, та окремо обсяг природного газу спожитий новозбудованою котельнею?
2.Яким чином нам оформити договірні відносини з іншим суб’єктом господарювання на балансі, якого перебуває будівля Б щодо відшкодування наших витрат понесених нами на опалення будівлі Б?
3.Вартість чого повинен відшкодувати нам балансоутримувач будівлі Б, чи вартість витраченого нами природного газу в метрах кубічних, чи вартість отриманої теплової енергії в гігакалоріях за даними вузлу обліку теплової енергії, що розташований в будівлі Б?
4.Яким чином та якою кореспонденцією бухгалтерських рахунків нам відобразити в бухгалтерському обліку відшкодування витрат на опалення будівлі Б?
Заздалегідь дякуємо за вичерпні відповіді!

Відповідь

Доброго дня! Нажаль ваше питання доволі вузькопрофільне та має специфічний характер. Аби врахувати усі нюанси та вказати правильний шлях саме для Вас, телефонуйте (066) 616-48-98, (067) 503-01-36, (063) 807-17-91 або переходьте за посиланням http://goszakupka.com.ua/

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
 • Аналогічний договір у закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги”
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пу закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги” , для забезпечення виконання аналогічного договору за предметом закупівлі, підгружений договір 55510000-8 Послуги їдалень, чи є це невідповідністю до “аналогічний за предметом закупівлі договір” ???

 • Стосовно виключення з Закону про закупівлі
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ПНа початку року по коду 6611 (послшуги еквайрингу та розрахункові) уклали договір на 20%. опублікували. Потім уклали прямий договір на 6000 на розрахункова-касове обслуговування. Оголосили спрощену на послуги еквайрингу на

 • Природний та скраплений газ для Закону \”Про публічні закупівлі\” одне
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППриродний та скраплений газ для Закону “Про публічні закупівлі” одне і теж?

 • Виділено додаткові кошти, чи потрібно додатково проводити спрощену закупівлю?
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пнашою установою у грудні 2020 року проведено спрощену закуплю електричної енергії на 2021 рік на сумму 58590,84 гривень. Наразі договір майже вичерпано і згідно рішення сесії виділено додаткові кошти у

 • закупівля кейтрингових послуг, які не відбулися
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППросимо допомогти розібратися в наступній ситуації. У квітні місяці цього року Замовник оголошував двічі відкриті торги на закупівлю кейтрингових послуг, які не відбулися з причин подання менше двох тендерних пропозицій.

 • До усіх питань