Закупівля Газу

25 Листопада 2020
iaroslav

Доброго дня!
Ми бюджетна установа, яка фінансується за рахунок коштів місцевого бюджету та являється замовником у розумінні Закону України «Про публічні закупівлі».
На території нашого структурного підрозділу розташовано будівлю А та будівлю Б.
Будівля А перебуває на нашому балансі та опалюється нашою топочною за рахунок природного газу, який ми закуповуємо.
Будівля Б не перебуває на нашому балансі та опалюється котельнею, яку нещодавно збудовано на території нашого структурного підрозділу та на теперішній час не передано нам на баланс. Газові мережі прокладено таким чином, що новозбудована котельня теж споживає природний газ, який ми закуповуємо для власних потреб.
Відповідно будівля Б, яка не перебуває на нашому балансі, фактично опалюється за рахунок нашого природного газу.
Постачання природного газу для потреб, як нашої топочної, так і новозбудованої котельні здійснюється через єдиний вузол обліку газу.
При цьому в будівлі Б, що не перебуває на нашому балансі встановлено вузол обліку теплової енергії, який враховує спожиті Гкал (гігакалорії), а не метри кубічні природного газу.
Враховуючи викладене, у нас виникає ряд питань:
1.Яким чином нам, враховуючи, що у нас один вузол обліку природного газу, вирахувати окремо обсяг природного газу, що спожитий нашою топочною, та окремо обсяг природного газу спожитий новозбудованою котельнею?
2.Яким чином нам оформити договірні відносини з іншим суб’єктом господарювання на балансі, якого перебуває будівля Б щодо відшкодування наших витрат понесених нами на опалення будівлі Б?
3.Вартість чого повинен відшкодувати нам балансоутримувач будівлі Б, чи вартість витраченого нами природного газу в метрах кубічних, чи вартість отриманої теплової енергії в гігакалоріях за даними вузлу обліку теплової енергії, що розташований в будівлі Б?
4.Яким чином та якою кореспонденцією бухгалтерських рахунків нам відобразити в бухгалтерському обліку відшкодування витрат на опалення будівлі Б?
Заздалегідь дякуємо за вичерпні відповіді!

Відповідь

Доброго дня! Нажаль ваше питання доволі вузькопрофільне та має специфічний характер. Аби врахувати усі нюанси та вказати правильний шлях саме для Вас, телефонуйте (066) 616-48-98, (067) 503-01-36, (063) 807-17-91 або переходьте за посиланням http://goszakupka.com.ua/

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Чи можливо три різні коди ДК об’єднати в одну закупівлю?
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    купили каналопромивну машину за відкритими торгами.Потім виявилось що там не вистачає комплектуючих і треба докупити : помпу, шланг для фекальних насосів і таль електричний. Це все три різні коли ДК.

  • Внесення змін в договір при твердій ціні
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Для будівництва укриття в школі була проведена процедура закупівлі та укладений договір з твердою ціною. Наразі виконано 50% будівельних робіт. У зв'язку з збільшення м кошторисної заробітної плати та здорожчанням

  • Прямий договір після 01.09.2026 без посилання на торги, що не відбулися
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Добрий день. Замовником було оголошено відкриті торги на закупівлю товарів на суму 85000,00 грн. без ПДВ. Торги не відбулися через відсутність пропозицій учасників. Питання: чи може замовник укласти прямий договір

  • Прямий договір на закупівлю товару після 01.09.26 р.
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    На вересень виділено кошти на закупівлю холодильного обладнання в сумі 199000,00 грн. На яку суму має бути річний план? Чи може бути укладена пряма угода з фізичною особою- підприємцем не

  • До якої категорії замовників відноситься водоканал?
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Підкажіть, будь ласка, до якої категорії замовників належить КП «Вишнівськводоканал»: п. 3 чи п. 4 ч. 1 ст. 2 Закону? 100% статутного капіталу належить Вишневій міській раді, підприємство здійснює водопостачання

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО