Закупівля електричної енергії у постачальника останньої надії

28 Грудня 2020
inna

Ми не встигаємо провести тендер на електроенергію та укласти договір до 01.01.2021 р. До моменту укладання договору в січні нам постачатиме електроенергію постачальник останньої надії автоматично?

Відповідь

Добрий день! у разі необрання споживачем (замовником) електропостачальника, наприклад, не встигли провести закупівлю, переможець відмовився від укладення договору про закупівлю, закупівля зупинена у зв’язку з оскарженням тощо, замовник може перейти до постачальника «останньої надії».

 

Слід зазначити, що Закон України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) передбачає виключення щодо укладення договору про закупівлю з постачальником «останньої надії» на постачання електричної енергії споживачу (замовнику).

 

Звичайний замовник може укласти прямий договір, якщо вартість предмета закупівлі на рік дорівнює або перевищує 50 тис. грн та менша 200 тис. грн, на підставі абзацу 6 пункту 2 частини 7 статті 3 Закону, а саме:...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
 • Аналогічний договір у закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги”
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пу закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги” , для забезпечення виконання аналогічного договору за предметом закупівлі, підгружений договір 55510000-8 Послуги їдалень, чи є це невідповідністю до “аналогічний за предметом закупівлі договір” ???

 • Стосовно виключення з Закону про закупівлі
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ПНа початку року по коду 6611 (послшуги еквайрингу та розрахункові) уклали договір на 20%. опублікували. Потім уклали прямий договір на 6000 на розрахункова-касове обслуговування. Оголосили спрощену на послуги еквайрингу на

 • Природний та скраплений газ для Закону \”Про публічні закупівлі\” одне
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППриродний та скраплений газ для Закону “Про публічні закупівлі” одне і теж?

 • Виділено додаткові кошти, чи потрібно додатково проводити спрощену закупівлю?
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пнашою установою у грудні 2020 року проведено спрощену закуплю електричної енергії на 2021 рік на сумму 58590,84 гривень. Наразі договір майже вичерпано і згідно рішення сесії виділено додаткові кошти у

 • закупівля кейтрингових послуг, які не відбулися
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППросимо допомогти розібратися в наступній ситуації. У квітні місяці цього року Замовник оголошував двічі відкриті торги на закупівлю кейтрингових послуг, які не відбулися з причин подання менше двох тендерних пропозицій.

 • До усіх питань