Закупівля електроенергії ➤ РАДНИК, портал

29 Листопада 2023
Наталія

Щодо зміни ціни в проєкті договору на закупівлю електроенергії.

В “Додатку 3 до тендерної документації (проєкт договору згідно зі зміною відповідно до пп. 7 п. 19 Особливостей)” (посилання: https://radnuk.com.ua/zrazky-dokumentiv/dodatok-3-do-tendernoi-dokumentatsii-proiekt-dohovoru-zhidno-zi-zminoiu-vidpovidno-do-pp-7-p-19-osoblyvostej/) застосована щомісячна зміна ціни відповідно до пп. 7 п. 19 Особливостей, за замовчуванням, крім настання надзвичайної ситуації в енергосистемі.
“Додаток 3 до тендерної докуменації (проєкт договору електрична енергія)” в якому надавался вибір, який пункт Особливостей застосовувати пп.2 чи пп. 7 п.19 Особливостей видалено.
Підкажить, будь ласка, щодо обов’язкового щомісячного перерахунку ціни, це були якісь зміни в законодавстві?
Чому пп.2 п.19 застосовується лише у разі настання надзвичайної ситуації в енергосистемі, а не на вибір, як було раніше.

Відповідь

Експерти  порталу  «Радник» відповідають на питання користувачів порталу та розглядають  питання закупівлі електроенергії.

Останнім часом зміни до підпунктів 2 та 7 пункту 19 Особливостей не вносились, проте, у разі застосування в договорі порядку зміни ціни, сторони зобов’язані дотримуватись умов договору та здійснювати розрахунок ціни за визначеною формулою та відповідно використанням підпункту 7 пункту 19 Особливостей. У зв’язку з наведеним, застосування в договорі на практиці одночасно і підпункту 2 і підпункту 7 пункту 19 є суперечним. Проте, замовники не позбавлені можливості скласти проект договору на закупівлю електроенергії без застосування порядку зміни ціни (формули) та відповідно використовувати підпункт 2 пункту 19 для...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Вас може зацікавити
  • Чи вважається неправильне визначення предмета закупівлі формальною помилкою
    13 Квітня 2024
    Читати відповідь

    Пвипадково провів процедуру закупівлі де визначив предмет закупівлі за 6 знаком, закупівля завершена, чи являється це формальною помилкою ?

  • Чи додавати вартість матеріалів до очікуваної вартості процедури закупівлі
    13 Квітня 2024
    Читати відповідь

    ПУ поточному році селищною радою придбано через відкриті торги з особливостями матеріали (щебенево-піщану суміш) для поточного ремонту доріг комунальної власності. Планується передавати дані матеріали виконавцю послуги з поточного ремонту доріг,

  • Формулювання вимог щодо забезпечення виконання договору
    13 Квітня 2024
    Читати відповідь

    ППідкажіть, будь ласка, як правильно в тендерному договорі прописати пункт забезпечення виконання договору у вигляді депозиту на рахунок. Чи для цього потрібно заключити окрему угоду про забезпечення? У Вас на

  • Послуги з поточного ремонту за двозначним кодом ДК
    12 Квітня 2024
    Читати відповідь

    ПЧи можна закуповувати (ВТзО) послуги з поточного ремонту за двозначним кодом дк, якщо у дефектному акті визначено і внутрішні роботи (штукатурні, покривання підлоги та стін) і електромонтажні, водопровідні/санітарно-технічні роботи, а

  • Визначення розміру кошторисного прибутку
    12 Квітня 2024
    Читати відповідь

    Ппідкажіть будь ласка учасник закупівлі капітальний ремонт захисної споруди цивільного захисту з класом наслідків СС2, у складі пропозиції надав пояснювальну записку у якій зазначив показник для визначення розміру кошторисного прибутку

  • До усіх питань