Закупівля додаткових послуг під час виконання поточного ремонту

02 Вересня 2024
Лариса

Проведено закупівлю поточного ремонту частини покрівлі через відкриті торги. Сума договору становить 429000,00 гривень. Під час надання послуг Виконавець повідомив Замовника про те, що після розкриття ковра покрівлі було виявлено, що фактичний стан покрівлі та перелік робіт, визначений у Договорі не дає можливості забезпечити повне усунення проблем протікання. В місцях, де покрівля не буде перекрита, збережеться висока вірогідність просочення вологи в будівлю Замовника та надав кошторисну документацію (дефектний акт, договірна ціна, зведений кошторисний розрахунок, локальний кошторис, відомість ресурсів до локального кошторису). Вартість додаткових послуг складає 41468,20 гривень. Як Замовнику правильно обрати тип проведення закупівлі: як прямий договір по виняткам (пп.8 п.13 Особливостей) – в такому випадку потрібно зазначати в договорі коригування?; чи це просто прямий договір як новий предмет закупівлі? Дякую.

Відповідь

Вітаємо! Експерти  порталу  «Радник» відповідають на питання користувачів порталу та розглядають  питання – Закупівля додаткових послуг під час виконання поточного ремонту. Відповідно до пп 8 п 13 особливостей замовник може укласти «прямий» договір понадпороговою вартістю на закупівлю послуг, які пов’язані з предметом закупівлі по вже укладеному договору з тим самим надавачем. Така можливість з’являється у замовника, якщо договір було укладено не пізніше як 3 роки назад і вартість закупівлі послуг, пов’язаних з предметом закупівлі такого договору не перевищує 50% його...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Чи можливо три різні коди ДК об’єднати в одну закупівлю?
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    купили каналопромивну машину за відкритими торгами.Потім виявилось що там не вистачає комплектуючих і треба докупити : помпу, шланг для фекальних насосів і таль електричний. Це все три різні коли ДК.

  • Внесення змін в договір при твердій ціні
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Для будівництва укриття в школі була проведена процедура закупівлі та укладений договір з твердою ціною. Наразі виконано 50% будівельних робіт. У зв'язку з збільшення м кошторисної заробітної плати та здорожчанням

  • Прямий договір після 01.09.2026 без посилання на торги, що не відбулися
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Добрий день. Замовником було оголошено відкриті торги на закупівлю товарів на суму 85000,00 грн. без ПДВ. Торги не відбулися через відсутність пропозицій учасників. Питання: чи може замовник укласти прямий договір

  • Прямий договір на закупівлю товару після 01.09.26 р.
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    На вересень виділено кошти на закупівлю холодильного обладнання в сумі 199000,00 грн. На яку суму має бути річний план? Чи може бути укладена пряма угода з фізичною особою- підприємцем не

  • До якої категорії замовників відноситься водоканал?
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Підкажіть, будь ласка, до якої категорії замовників належить КП «Вишнівськводоканал»: п. 3 чи п. 4 ч. 1 ст. 2 Закону? 100% статутного капіталу належить Вишневій міській раді, підприємство здійснює водопостачання

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО