Закупівля додаткових послуг під час виконання поточного ремонту

02 Вересня 2024
Лариса

Проведено закупівлю поточного ремонту частини покрівлі через відкриті торги. Сума договору становить 429000,00 гривень. Під час надання послуг Виконавець повідомив Замовника про те, що після розкриття ковра покрівлі було виявлено, що фактичний стан покрівлі та перелік робіт, визначений у Договорі не дає можливості забезпечити повне усунення проблем протікання. В місцях, де покрівля не буде перекрита, збережеться висока вірогідність просочення вологи в будівлю Замовника та надав кошторисну документацію (дефектний акт, договірна ціна, зведений кошторисний розрахунок, локальний кошторис, відомість ресурсів до локального кошторису). Вартість додаткових послуг складає 41468,20 гривень. Як Замовнику правильно обрати тип проведення закупівлі: як прямий договір по виняткам (пп.8 п.13 Особливостей) – в такому випадку потрібно зазначати в договорі коригування?; чи це просто прямий договір як новий предмет закупівлі? Дякую.

Відповідь

Вітаємо! Експерти  порталу  «Радник» відповідають на питання користувачів порталу та розглядають  питання – Закупівля додаткових послуг під час виконання поточного ремонту. Відповідно до пп 8 п 13 особливостей замовник може укласти «прямий» договір понадпороговою вартістю на закупівлю послуг, які пов’язані з предметом закупівлі по вже укладеному договору з тим самим надавачем. Така можливість з’являється у замовника, якщо договір було укладено не пізніше як 3 роки назад і вартість закупівлі послуг, пов’язаних з предметом закупівлі такого договору не перевищує 50% його...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Щодо «розумного строку»
    01 Липня 2026
    Читати відповідь

    Запитання по Листи Мінрозвиту № 10781/28/14-26 від 23.06.2026. Зокрема, щодо понять "розумний строк" та фіксація не надання відповіді на запит протягом "розумного строку". Підкажіть, чи є десь поняття "розумного строку"

  • Надання довідок під час ЗПП
    01 Липня 2026
    Читати відповідь

    підчас проведення закупівлі шляхом запиту пропозицій в проекті договору було зазначено: "...Постачальник надае оригінал документу про походження товару , якою виробник або представник виробника (повноваження якого підтверджуються документами від виробника)...".

  • Яким чином вчинити, укласти прямий договір чи провести відкриті торги?
    01 Липня 2026
    Читати відповідь

    на підставі наявної потреби От наприклад я маю зараз 95 тисяч (втч всі витрати) на двері (цінову пропозицію надав не платник пдв, але в комерційній пропозиції не вказано чи то

  • Як визначити строк виконання робіт, якщо кошти в цьому році будуть профінансовані лише частково?
    01 Липня 2026
    Читати відповідь

    Плануємо закупівлю капітального ремонту. Як визначити строк виконання робіт (проектантом визначено орієнтовно 4 місяці). Проте нам достеменно відомо, що кошти в цьому році будуть профінансовані лише частково. Чи можемо ми

  • Як формувати річний план з 01.07.2026 року?
    01 Липня 2026
    Читати відповідь

    Для формування річного плану закупівлі завжди проводився моніторинг цін шляхом збору трьох комерційних пропизицій і виведення середньої зваженої із них. До уваги не бралось що хтось із постачальников надав пропозицію

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО