Закупівля додаткових аналогічних робіт, які було виключено з попередньо укладеного договору

01 Листопада 2021
iuliia

Проведено спрощену закупівлю робіт на суму 1408000,00 грн., за результатами якої укладено договір про закупівлю на суму 1400000,00 грн, суму якого зменшено додатковою угодою на 280 000 грн., на підставі зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника. Договірна ціна приблизна та проектно-кошторисна документація розроблена на весь обсяг робіт (тобто на суму договору, без врахування додаткової угоди до нього) та пройшла експертизу. Станом на сьогодні, на цей об’єкт будівництва виділено додаткове фінансування в сумі 280 000, грн. (яка не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами спрощеної закупівлі). Питання 1: чи може замовник скористатись пунктом 5 част. 7 ст. 3 ЗУ «Про публічні закупівлі», а саме, якщо після укладення договору про закупівлю у замовника виникла необхідність закупівлі додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника, та укласти звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель? Питання 2: чи вважаються додатковими аналогічними роботами, роботи, що ввійшли в одну проектно-кошторисну документацію та пройшли експертизу проекту, але частина цих робіт була виключена з попередньо укладеного договору додатковою угодою ?

Відповідь

Добрий день! Щодо можливості закупівлі додаткових аналогічних робіт чи послуг повідомляємо наступне.   Відповідно до частини 1 статті 40 Закону переговорна процедура закупівлі використовується замовником як виняток, відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю з одним або кількома учасниками процедури закупівлі.   Перелік умов для застосування переговорної процедури визначений частиною 2 статті 40 Закону, зокрема, якщо після укладення договору про закупівлю у замовника виникла необхідність у закупівлі додаткових...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Чи можливо три різні коди ДК об’єднати в одну закупівлю?
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    купили каналопромивну машину за відкритими торгами.Потім виявилось що там не вистачає комплектуючих і треба докупити : помпу, шланг для фекальних насосів і таль електричний. Це все три різні коли ДК.

  • Внесення змін в договір при твердій ціні
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Для будівництва укриття в школі була проведена процедура закупівлі та укладений договір з твердою ціною. Наразі виконано 50% будівельних робіт. У зв'язку з збільшення м кошторисної заробітної плати та здорожчанням

  • Прямий договір після 01.09.2026 без посилання на торги, що не відбулися
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Добрий день. Замовником було оголошено відкриті торги на закупівлю товарів на суму 85000,00 грн. без ПДВ. Торги не відбулися через відсутність пропозицій учасників. Питання: чи може замовник укласти прямий договір

  • Прямий договір на закупівлю товару після 01.09.26 р.
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    На вересень виділено кошти на закупівлю холодильного обладнання в сумі 199000,00 грн. На яку суму має бути річний план? Чи може бути укладена пряма угода з фізичною особою- підприємцем не

  • До якої категорії замовників відноситься водоканал?
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Підкажіть, будь ласка, до якої категорії замовників належить КП «Вишнівськводоканал»: п. 3 чи п. 4 ч. 1 ст. 2 Закону? 100% статутного капіталу належить Вишневій міській раді, підприємство здійснює водопостачання

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО