Закупівля антисептичного засобу

14 Грудня 2020
ruslana

Доброго дня!
Після того, як міська рада виділила додаткові кошти для придбання антисептичних засобів на суму 1 780 000грн тендерний комітет оголосив відкриті торги, проте через 4 дні відмінив процедуру у зв’язку із стислими термінами закупівлі. (на даний час в антимонопольний комітет поступила скарга на неправомірні дії Замовника, розгляд скарги 15 грудня 2020року)
Я є уповноважена особа по закупівлях з COVID 19. Оголосила на майданчику zakupki.prom.ua пошук постачальників під Ковід 19 згідно Постанови №225 (зі змінами).
Ідентифікатор заявки R-UA-2020-11-24-1000003-z. Період подання пропозицій на сьогодні завершено . Частина учасників прикріпили свої пропозиції в систему , а частина відправила мені на електронну адресу. Питання 1 : Чи повинна я розглядати пропозиції, відправлені на електронну адресу, чи тільки ті, які прикріплені на електронному майданчику?
Питання 2: Чи мають право учасники додавати документи, яких не додали в період завершення приймання пропозицій?
Питання 3: Чи можу я ,як Уповноважена особа прийняти рішення про укладання договору згідно Постанови 225 , якщо ще антимонопольний комітет не розглянув скаргу по відкритих торгах на відміну процедури?

Відповідь

Вітаємо! До Переліку товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2020 № 225 (зі змінами) (далі  – Постанова № 225) включені  засоби на спиртовій основі для протирання рук, спиртовмісний антисептик для рук, дезінфікуючий засіб для обробки рук і шкіри (позиції 2207, 2208, 3808).

Закупівля антисептичного засобу  спрямована на запобігання, виникненню та  розповсюдженню епідемій коронавірусної хвороби (COVID-19) може бути здійснена відповідно до вимог Постанови № 225 з подальшим оприлюдненням...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Закупівля поштових марок
    26 Лютого 2021
    Читати відповідь

    ПВ статті 15 Закону України «Про поштовий зв’язок» перелічені виключні права національного оператора, де в тому числі передбачено виключне право на видання, введення в обіг та організацію розповсюдження поштових марок,

  • Обмеження щодо середніх цін, як дискримінаційна вимога
    26 Лютого 2021
    Читати відповідь

    П“Ціна товару за одиницю повинна бути не вища середніх цін, затверджених органом статистики у області, що підтверджується довідкою учасника” – ця вимога в тендерній документації законна?

  • Що слугуватиме обґрунтуванням у разі придбанні витвору мистецтва або художнього виконання
    26 Лютого 2021
    Читати відповідь

    ПЯкими документами можна обгрунтувати, що послуга може бути надана виключно певним субъектом господарювання (наприклад виконання музичного твору) при застосуванні п7 ст 3 закону або застосуванні п2ч2 ст 40 закону, якщо

  • Закупівля у разі співфінансування
    26 Лютого 2021
    Читати відповідь

    ПЧи можна запланувати та провести переговорну процедуру про закупівлю теплової енергії з зазначенням в плані, намірі та договорі двох джерел фінансування – кошти місцевого бюджета певна сума, кошти від господарської

  • Внесення змін до річного плану закупівель
    26 Лютого 2021
    Читати відповідь

    ПДоброго дня підкажіть будь-ласка я правильно розумію. Наприклад якщо ми по бензину по договорі минулого року продовжили на 20% і в цьому році ми оголошуємо відкриті торги на бензин, ми

  • До усіх питань

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель