Закупівлі з ПДВ чи без ПДВ з 01.07.2026

26 Червня 2026
Ярослава

30. 06. Рішенням сесії однієї із сільських рад буде виділено кошти у сумі 300 тис грн на придбання товару – стільці в актову залу. Орієнтовно вартість браалася на основі отриманих цінових пропозицій. Всі ФОП , подали без ПДВ- 280000, 300000, 310000 грн відповідно. Чи правильно буде оголосити тендер після 01.07 на суму 300000 без ПДВ чи все ж з ПДВ?

Відповідь

Вітаємо! Експерти  порталу  «Радник» відповідають на питання користувачів порталу та розглядають  питання – Закупівлі з ПДВ чи без ПДВ з 01.07.2026. Оголошувати тендер після 1 липня 2026 року на суму 300 000 грн БЕЗ ПДВ буде абсолютно правильно. З  урахуванням нових законодавчих змін, це єдиний коректний варіант для публікації оголошення. З 1 липня 2026 року вступають у дію зміни, внесені Постановою КМУ № 132 від 05.02.2026 року. Їхній головний принцип — повне виключення податку на додану вартість з етапу оголошення...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Зміни до річного плану на фактичну суму майбутнього договору
    01 Вересня 2026
    Читати відповідь

    шановні колеги! ​Звертаюся за вашою порадою щодо коректності внесення змін до річного плану закупівель. ​З огляду на актуальні зміни законодавства, під час проведення конкурентних закупівель ми зазначаємо очікувану вартість в

  • Відхилення учасника за раніше розірваний договір за згодою сторін
    01 Вересня 2026
    Читати відповідь

    у листопаді 2025 року було укладено договір кап ремонту (згідно проекту). У квітні 2026 року через значне здорожчання проекту, підрядник незміг виконувати роботи за цінами на момент укладання договору, договір

  • Чи підпадає сплата судового збору під дію ЗУ «Про публічні закупівлі»?
    01 Вересня 2026
    Читати відповідь

    підкажіть чи підпадає судовий збір під дію Закону чи Постанови 1178 "Про публічні закупівлі» сплата судового збору за подання позову, апеляційної, касаційної скарги тощо??

  • Застосування пункту 9-2 Особливостей № 1178 зі змінами
    01 Вересня 2026
    Читати відповідь

    Запитання щодо застосування пункту 9-2 Особливостей № 1178 зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 15 липня 2026 р. № 957 Чи має право замовник у розумінні Закону України

  • Відміна торгів, якщо переможець визначений, проте договір ще не укладений
    01 Вересня 2026
    Читати відповідь

    Доброго дня. Відбулися відкриті торги з особливостями, закупівля генератора. Визначився переможець. Договір про співпрацю ще не укладений. Чи можна на даному етапі відмінити торги, оскільки відпала потреба у його закупівлі

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО