Закупівлі прямими договорами 150 тис. грн, чи звітувати НПІ?

27 Лютого 2026
Тетяна

Доброго дня!
Підкажіть будь ласка, чи потрібно надавати інформацію до Мінцифри про закупівлі, що належать до сфери інформатизації за 2025 рік до 1.03.26?
Закупівлі були проведені “Прямими договарами” до 100тис.без звітування, допорогові до 50 тис. і одна закупівля з оприлюдненим договором.
30210000-4 – 39986,00грн
30230000-0 – 35121,00грн
32320000-2 – 70894,00грн
72260000-5 – 30140,00грн.
72310000-1 – 2094,00грн
72320000-1 – 14300,00грн
72410000-7 – 20820,20грн.
Кошти власні, з господарьської діяльності (підчиняємося Мінфіну)
Дуже дякую за відповідь

Відповідь

Вітаємо! Експерти  порталу  «Радник» відповідають на питання користувачів порталу та розглядають  питання – Закупівлі прямими договорами 150 тис. грн, чи звітувати НПІ? Звіт про хід виконання завдань, програм, проектів, робіт з інформатизації подається щороку не пізніше 1 березня. Такий звіт за 2025 рік подається до 28.02.2026 включно. Власне походження коштів (наприклад від господарської діяльності) не звільняє від обовʼязку виконання законодавства про інформатизацію, зокрема річного звітування. З огляду на відсутність чітких тлумачень вимог законодавства у сфері інформатизації від Уповноважених на те...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Зміни до річного плану на фактичну суму майбутнього договору
    01 Вересня 2026
    Читати відповідь

    шановні колеги! ​Звертаюся за вашою порадою щодо коректності внесення змін до річного плану закупівель. ​З огляду на актуальні зміни законодавства, під час проведення конкурентних закупівель ми зазначаємо очікувану вартість в

  • Відхилення учасника за раніше розірваний договір за згодою сторін
    01 Вересня 2026
    Читати відповідь

    у листопаді 2025 року було укладено договір кап ремонту (згідно проекту). У квітні 2026 року через значне здорожчання проекту, підрядник незміг виконувати роботи за цінами на момент укладання договору, договір

  • Чи підпадає сплата судового збору під дію ЗУ «Про публічні закупівлі»?
    01 Вересня 2026
    Читати відповідь

    підкажіть чи підпадає судовий збір під дію Закону чи Постанови 1178 "Про публічні закупівлі» сплата судового збору за подання позову, апеляційної, касаційної скарги тощо??

  • Застосування пункту 9-2 Особливостей № 1178 зі змінами
    01 Вересня 2026
    Читати відповідь

    Запитання щодо застосування пункту 9-2 Особливостей № 1178 зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 15 липня 2026 р. № 957 Чи має право замовник у розумінні Закону України

  • Відміна торгів, якщо переможець визначений, проте договір ще не укладений
    01 Вересня 2026
    Читати відповідь

    Доброго дня. Відбулися відкриті торги з особливостями, закупівля генератора. Визначився переможець. Договір про співпрацю ще не укладений. Чи можна на даному етапі відмінити торги, оскільки відпала потреба у його закупівлі

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО