Закупівлі додаткових робіт та їх гранична сума

11 Грудня 2020
polina

Просимо надати роз’яснення щодо застосування законодавства у сфері публічних закупівель стосовно виконання робіт по одному об’єкту реконструкції, враховуючи наступні обставини.

1. В березні 2018 року в результаті проведення процедури закупівлі (відкриті торги) було укладено договір на закупівлю робіт на суму 16,3 млн. грн.
2. В грудні 2018 року в результаті проведення процедури закупівлі – (переговорна процедура) було укладено договір на закупівлю додаткових робіт, не передбачених початковим проектом, з тим самим учасником на суму 7,4 млн. грн.
3. В 2020 році виникла потреба у виконанні додаткових робіт, не передбачених початковим проектом, на суму 1,33 млн. грн.
Питання:
Яку саме процедуру закупівлі, спрощену закупівлю чи відкриті торги, та на яких підставах слід застосувати замовнику для закупівлі додаткових робіт, не передбачених початковим проектом, на суму 1,33 млн. грн., враховуючи, що сума закупівель по даному об’єкту будівництва в межах одного бюджетного 2020 року становить 1,33 млн. грн. та відповідно є меншою за вартість, що встановлена у пункті 1 частини першої статті 3 Закону?

Відповідь

Добрий день! Відповідно до Порядку визначення предмета закупівлі роботи визначають за об’єктом будівництва згідно з державним стандартом України (далі — ДСТУ) — ДСТУ Б. Д.1.1.-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» та галузевими будівельними нормами (далі — ГБН) — ГБН Г.1-218-182:2011 «Ремонт автомобільних доріг загального користування. Види ремонтів та перелік робіт». Отже, капітальний ремонт та інші будівельні роботи відносяться до робіт і визначаються не за класифікаторами, а за об’єктом будівництва.

 

Відповідно до частини другої статті 40 Закону переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток, зокрема, у разі якщо після укладення договору про закупівлю у замовника виникла необхідність у закупівлі додаткових аналогічних робіт чи...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Аналогічний договір та його особливості
    09 Березня 2021
    Читати відповідь

    Пст. 16 Закону передбачено такий кваліфікаційний критерій як наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів), і в зв’язку з цим питання, якщо предмет закупівлі двері

  • Чи є ціновий поріг у 20 % від первісної ціни договору про закупівлю граничним?
    09 Березня 2021
    Читати відповідь

    ПДоброго дня! Була укладена додаткова угода на 20 відсотків суми з продовженням терміну дії договору для проведення основної закупівлі, але у зв’язку з тим, що укласти договір не є можливим,

  • Законодавче регулювання оскарження вимог тендерної документації
    09 Березня 2021
    Читати відповідь

    ПДоброго дня. У нас у тендері на будівельні роботи потрібно надати кошторис, використовуючи розцінки СОУ.Для того аби використовувати розцінки СОУ потрібен дозвіл, який власник розцінок не бажає надавати, а тендерною

  • Як обрати вид закупівлі на майданчику
    09 Березня 2021
    Читати відповідь

    Пдоброго дня в вашому зразочку протокола про затвердження змін до річного плану при плануванні закупівлі без використання електронної системи в графі “вид закупівлі” ви пишете “звіт про договір про закупівлю,

  • Як опублікувати звіт про закриття договору
    09 Березня 2021
    Читати відповідь

    ПДоброго дня . Суму тендерної угоди було збільшено згідно чинного законодавства на 20 % . Через майданчик суму договору не змінено , а лише завантажено додаткову угоду. Як опублікувати звіт

  • До усіх питань

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель