Закупівлі додаткових робіт та їх гранична сума

11 Грудня 2020
polina

Просимо надати роз’яснення щодо застосування законодавства у сфері публічних закупівель стосовно виконання робіт по одному об’єкту реконструкції, враховуючи наступні обставини.

1. В березні 2018 року в результаті проведення процедури закупівлі (відкриті торги) було укладено договір на закупівлю робіт на суму 16,3 млн. грн.
2. В грудні 2018 року в результаті проведення процедури закупівлі – (переговорна процедура) було укладено договір на закупівлю додаткових робіт, не передбачених початковим проектом, з тим самим учасником на суму 7,4 млн. грн.
3. В 2020 році виникла потреба у виконанні додаткових робіт, не передбачених початковим проектом, на суму 1,33 млн. грн.
Питання:
Яку саме процедуру закупівлі, спрощену закупівлю чи відкриті торги, та на яких підставах слід застосувати замовнику для закупівлі додаткових робіт, не передбачених початковим проектом, на суму 1,33 млн. грн., враховуючи, що сума закупівель по даному об’єкту будівництва в межах одного бюджетного 2020 року становить 1,33 млн. грн. та відповідно є меншою за вартість, що встановлена у пункті 1 частини першої статті 3 Закону?

Відповідь

Добрий день! Відповідно до Порядку визначення предмета закупівлі роботи визначають за об’єктом будівництва згідно з державним стандартом України (далі — ДСТУ) — ДСТУ Б. Д.1.1.-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» та галузевими будівельними нормами (далі — ГБН) — ГБН Г.1-218-182:2011 «Ремонт автомобільних доріг загального користування. Види ремонтів та перелік робіт». Отже, капітальний ремонт та інші будівельні роботи відносяться до робіт і визначаються не за класифікаторами, а за об’єктом будівництва.

 

Відповідно до частини другої статті 40 Закону переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток, зокрема, у разі якщо після укладення договору про закупівлю у замовника виникла необхідність у закупівлі додаткових аналогічних робіт чи...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
 • Аналогічний договір у закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги”
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пу закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги” , для забезпечення виконання аналогічного договору за предметом закупівлі, підгружений договір 55510000-8 Послуги їдалень, чи є це невідповідністю до “аналогічний за предметом закупівлі договір” ???

 • Стосовно виключення з Закону про закупівлі
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ПНа початку року по коду 6611 (послшуги еквайрингу та розрахункові) уклали договір на 20%. опублікували. Потім уклали прямий договір на 6000 на розрахункова-касове обслуговування. Оголосили спрощену на послуги еквайрингу на

 • Природний та скраплений газ для Закону \”Про публічні закупівлі\” одне
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППриродний та скраплений газ для Закону “Про публічні закупівлі” одне і теж?

 • Виділено додаткові кошти, чи потрібно додатково проводити спрощену закупівлю?
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пнашою установою у грудні 2020 року проведено спрощену закуплю електричної енергії на 2021 рік на сумму 58590,84 гривень. Наразі договір майже вичерпано і згідно рішення сесії виділено додаткові кошти у

 • закупівля кейтрингових послуг, які не відбулися
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППросимо допомогти розібратися в наступній ситуації. У квітні місяці цього року Замовник оголошував двічі відкриті торги на закупівлю кейтрингових послуг, які не відбулися з причин подання менше двох тендерних пропозицій.

 • До усіх питань