Законодавче регулювання оскарження вимог тендерної документації

09 Березня 2021
iryna

Доброго дня.
У нас у тендері на будівельні роботи потрібно надати кошторис, використовуючи розцінки СОУ.Для того аби використовувати розцінки СОУ потрібен дозвіл, який власник розцінок не бажає надавати, а тендерною пропозицією передбачено:Використання непрямих та/або застосовних елементних кошторисних норм не допускається. В разі використання елементних кошторисних норм з індивідуальних норм та/або з Стандартів Організації України, надати копії документів, що підтверджують чинність цих норм, та документ, що підтверджує право використання від органу, що їх розробив (лист-згода, довіреність тощо). Надати підтвердження, що матеріали які застосовуватимуться, за своїми техніко-фізичними властивостями відповідають тим матеріалам, із застосуванням яких були розроблені та введені в дію елементні кошторисні норми з індивідуальних норм та/або з Стандартів Організації України.Як можливо оскаржити, якщо можливо, дану вимогу, з посиланням на яку вимогу закону?

Відповідь

Добрий день! Оскаржити дискримінаційні умови суб’єкт оскарження може до постійно діючої адміністративної колегії з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель (далі – Колегія), яка є  органом оскарження згідно з частиною 3 статті 8 Закону. Порядок оскарження визначений статтею 18 Закону.   Так, скарги, що стосуються тендерної документації та прийнятих рішень, дії чи бездіяльності замовника, що відбулися до закінчення строку, установленого для подання тендерних пропозицій, можуть подаватися не пізніше ніж за чотири дні до дати, установленої для подання тендерних пропозицій....

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Чи можливо три різні коди ДК об’єднати в одну закупівлю?
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    купили каналопромивну машину за відкритими торгами.Потім виявилось що там не вистачає комплектуючих і треба докупити : помпу, шланг для фекальних насосів і таль електричний. Це все три різні коли ДК.

  • Внесення змін в договір при твердій ціні
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Для будівництва укриття в школі була проведена процедура закупівлі та укладений договір з твердою ціною. Наразі виконано 50% будівельних робіт. У зв'язку з збільшення м кошторисної заробітної плати та здорожчанням

  • Прямий договір після 01.09.2026 без посилання на торги, що не відбулися
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Добрий день. Замовником було оголошено відкриті торги на закупівлю товарів на суму 85000,00 грн. без ПДВ. Торги не відбулися через відсутність пропозицій учасників. Питання: чи може замовник укласти прямий договір

  • Прямий договір на закупівлю товару після 01.09.26 р.
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    На вересень виділено кошти на закупівлю холодильного обладнання в сумі 199000,00 грн. На яку суму має бути річний план? Чи може бути укладена пряма угода з фізичною особою- підприємцем не

  • До якої категорії замовників відноситься водоканал?
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Підкажіть, будь ласка, до якої категорії замовників належить КП «Вишнівськводоканал»: п. 3 чи п. 4 ч. 1 ст. 2 Закону? 100% статутного капіталу належить Вишневій міській раді, підприємство здійснює водопостачання

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО