Законно вимагати довідку про корупційне правопорушення у тендерній документації?

27 Листопада 2020
olena

Замовник вимагає від Переможця процедури закупівлі (юридичної особи) надати документи на підтвердження відсутності підстав за пунктами 2 і 3 статті 17. Чи правильно тлумачить вимогу щодо надання документів Переможець, а саме: за пунктом 2 статті 17 – необхідно надати довідку на юридичну особу-Переможця з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення; за пунктом 3 статті 17 – необхідно надати довідку на фізичну-особу (керівника чи підписанта) з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення, яка оформляється з використанням особистого ЕЦП фізичної особи?

Відповідь

Доброго дня! Переможець процедури закупівлі відповідно до статті 17 Закону про публічні закупівлі протягом 10 календарних днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю надає (виключно в результаті завантаження в електронну системі закупівель) документальне підтвердження відсутності підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі, що передбачені пунктами 5, 6 і 12, а учасники-нерезиденти також і пунктами 8 та 13 (бо щодо нерезидентів інформація за цими пунктами не буде відображатися ані в єдиних державних реєстрах України, ані в електронній системі закупівель) частини 1 статті 17 Закону.

Відповідно до пунктів 2 та 3 ч. 1...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
 • Аналогічний договір у закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги”
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пу закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги” , для забезпечення виконання аналогічного договору за предметом закупівлі, підгружений договір 55510000-8 Послуги їдалень, чи є це невідповідністю до “аналогічний за предметом закупівлі договір” ???

 • Стосовно виключення з Закону про закупівлі
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ПНа початку року по коду 6611 (послшуги еквайрингу та розрахункові) уклали договір на 20%. опублікували. Потім уклали прямий договір на 6000 на розрахункова-касове обслуговування. Оголосили спрощену на послуги еквайрингу на

 • Природний та скраплений газ для Закону \”Про публічні закупівлі\” одне
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППриродний та скраплений газ для Закону “Про публічні закупівлі” одне і теж?

 • Виділено додаткові кошти, чи потрібно додатково проводити спрощену закупівлю?
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пнашою установою у грудні 2020 року проведено спрощену закуплю електричної енергії на 2021 рік на сумму 58590,84 гривень. Наразі договір майже вичерпано і згідно рішення сесії виділено додаткові кошти у

 • закупівля кейтрингових послуг, які не відбулися
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППросимо допомогти розібратися в наступній ситуації. У квітні місяці цього року Замовник оголошував двічі відкриті торги на закупівлю кейтрингових послуг, які не відбулися з причин подання менше двох тендерних пропозицій.

 • До усіх питань