Законність рішення Органом оскарження

12 Січня 2021
serhij

В ході відкритих торгів з публікацією англійською мовою на закупівлю електричної енергії, тендерна пропозиція Учасника була допущена до аукціону та за результатами оцінки визнана найбільш економічно вигідною. Замовник, в свою чергу, оприлюднив повідомлення про намір укласти договір.
Тендерною документацією передбачалось надання, протягом двох днів з дня публікації повідомлення про намір укласти договір, на електронну адресу Замовника “Специфікації” з вартістю за результатом аукціону. Крім того, згідно вимог Замовника, оплату розподілу і передачі електричної енергії повинен здійснювати Учасник за кошти Замовника. На це, в тендерній документації, зафіксована сума, однакова для всіх Учасників.
Учасник-переможець надіслав у встановлений термін на електронну адресу Замовника “Специфікацію” з вартістю за результатами аукціону. Але, Замовник вирішив, що надіслана “Специфікація” не відповідає вимогам ТД (не враховано зафіксовану в ТД сума на оплату розподілу і передачі) та відхилив ТП Учасника-переможця по причині “Відмова від укладання договору”.
Учасник оскаржив рішення Замовника до АМКУ.
АМКУ не задовольнив скаргу Учасника аргументуючи тим, що Замовник вжив вичерпних заходів для узгодження змісту “Специфікації”, а Учасник не виконав вимоги Замовника.
Питання:
Чи мав право Замовник відхиляти ТП Учасника-Переможця і чи обґрунтована, на Вашу думку, з точки зору вимог Закону, позиція АМКУ?
Заздалегідь, дякую за відповідь!

Відповідь

Ваше питання має специфічний характер та потребує юридичної характер та потребує аналізу документів, що знаходяться поза Закону про публічні закупівлі. Дану послугу ви можете отримати на платній основні за телефоном: (066) 616-48-98, (067) 503-01-36, (063) 807-17-91 або переходьте за посиланням http://goszakupka.com.ua/

 

Залишайтесь з порталом RADNUK.COM.UA ми розкриємо для Вас ще більше нюансів чинної редакції Закону!

 

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Як розрахуватись зі старим постачальником
    03 Березня 2021
    Читати відповідь

    ППідскажіть, як вийти із ситуації. 20% угода не покриває потреби в постачання газу, і не вистачає 230 тис. на оплату за постачання газу за лютий, але з 01.03. вже є

  • Нагальна потреба на період оскарження тендеру при сумі меншій за 50 тис. грн.
    03 Березня 2021
    Читати відповідь

    Ппідкажіть будь – ласка, що робити Замовнику у разі нагальної потреби у закупівлі на період оскарження тендеру, якщо сума нагальної закупівлі менша за 50 тис.грн?

  • Розподіл обов’язків між УО та ТК у разі переговорної процедури закупівлі
    03 Березня 2021
    Читати відповідь

    ППідприємство здійснює діяльність в окремій сфері господарюваня, є уповноважена особа і тендерний комітет. Хто повинен проводити переговорну процедуру закупівлі послуг на суму 300 т.грн ст.40 частна 2 пункт 2 відсутність

  • Як визначити предмет закупівлі по виготовленню проектно-кошторисної документації?
    03 Березня 2021
    Читати відповідь

    ПЯк визначити предмет закупівлі по виготовленню проектно-кошторисної документації? Необхідно провести декілька капітальних ремонтів в одному корпусі на загальну суму більше 1,5млн. На кожен ремонт необхідно виготовити окрему кошторисну документацію. Як

  • КЕП не вимагали в ТД, відхиляти?
    03 Березня 2021
    Читати відповідь

    ПВ документації спрощеної закупівлі замовник не встановив вимогу стосовно накладення учасниками КЕП. В результаті – на пропозицію учасник КЕП не наклав. Чи повинен замовник відхилити пропозицію цього учасника? Якщо так,

  • До усіх питань

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель