Захищений КЕП

17 Лютого 2021
nataliia

При перевірці підпису на ЦЗО зазначається, що тип носія незахищений, але КЕП на токені згенерований, підпис проводжу з токена. Тепер не можу зрозуміти чи захищений КЕП маю чи незахищений? Дякую за відповідь!

Відповідь

При використанні ключів будь-якого акредитованого центру сертифікації ключів (АЦСК) перевірити КЕП можна на сайті Центрального засвідчувального органу, скориставшись державним онлайн-сервісом перевірки. При перевірці накладеного електронного підпису можна дізнатися і про тип підпису та рівень його захисту в частині сертифіката. КЕП має бути на захищеному носієві ключової інформації. У разі якщо при перевірці виявлено, що ваш КЕП зберігається на незахищеному носієві рекомендуємо звернутись до органу, котрий видав КЕП з метою уточнення інформації та у разі необхідності перегенерації на захищений носій.

Також доцільно ознайомитись зі статтею «Тижневий БУМ. Безкоштовний КЕП».

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Закупівля поштових марок
    26 Лютого 2021
    Читати відповідь

    ПВ статті 15 Закону України «Про поштовий зв’язок» перелічені виключні права національного оператора, де в тому числі передбачено виключне право на видання, введення в обіг та організацію розповсюдження поштових марок,

  • Обмеження щодо середніх цін, як дискримінаційна вимога
    26 Лютого 2021
    Читати відповідь

    П“Ціна товару за одиницю повинна бути не вища середніх цін, затверджених органом статистики у області, що підтверджується довідкою учасника” – ця вимога в тендерній документації законна?

  • Що слугуватиме обґрунтуванням у разі придбанні витвору мистецтва або художнього виконання
    26 Лютого 2021
    Читати відповідь

    ПЯкими документами можна обгрунтувати, що послуга може бути надана виключно певним субъектом господарювання (наприклад виконання музичного твору) при застосуванні п7 ст 3 закону або застосуванні п2ч2 ст 40 закону, якщо

  • Закупівля у разі співфінансування
    26 Лютого 2021
    Читати відповідь

    ПЧи можна запланувати та провести переговорну процедуру про закупівлю теплової енергії з зазначенням в плані, намірі та договорі двох джерел фінансування – кошти місцевого бюджета певна сума, кошти від господарської

  • Внесення змін до річного плану закупівель
    26 Лютого 2021
    Читати відповідь

    ПДоброго дня підкажіть будь-ласка я правильно розумію. Наприклад якщо ми по бензину по договорі минулого року продовжили на 20% і в цьому році ми оголошуємо відкриті торги на бензин, ми

  • До усіх питань

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель