забезпеченням виконання договору про закупівлю

19 Січня 2021
tetiana-rybak

Тендерною документацією зазначено: «Витрати, пов’язані із оформленням забезпечення тендерної пропозиції, з забезпеченням виконання договору сплачуються учасником за рахунок його прибутку». Питання: Просимо надати роз’яснення, яким нормативно-правовим актом регулюється дана вимога?

Відповідь

Доброго дня! На забезпечення виконання договору про закупівлю поширюються лише загальні вимоги щодо видів забезпечення виконання зобов’язань, передбачені ЦК та ГК України, та спеціальні вимоги, передбачені самим Законом про закупівлі. Більше розписано в статті «Забезпечення виконання договору про закупівлю». Також відзначимо, що при виявленні спірних питань щодо тендерної документації учаснику слід звернутись до замовника через електронну систему закупівель керуючись ч. 1 ст. 24 Закону про закупівлі за якою фізична/юридична особа має право не пізніше ніж за 10 днів до закінчення строку подання тендерної пропозиції звернутися через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації та/або...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Як розрахуватись зі старим постачальником
    03 Березня 2021
    Читати відповідь

    ППідскажіть, як вийти із ситуації. 20% угода не покриває потреби в постачання газу, і не вистачає 230 тис. на оплату за постачання газу за лютий, але з 01.03. вже є

  • Нагальна потреба на період оскарження тендеру при сумі меншій за 50 тис. грн.
    03 Березня 2021
    Читати відповідь

    Ппідкажіть будь – ласка, що робити Замовнику у разі нагальної потреби у закупівлі на період оскарження тендеру, якщо сума нагальної закупівлі менша за 50 тис.грн?

  • Розподіл обов’язків між УО та ТК у разі переговорної процедури закупівлі
    03 Березня 2021
    Читати відповідь

    ППідприємство здійснює діяльність в окремій сфері господарюваня, є уповноважена особа і тендерний комітет. Хто повинен проводити переговорну процедуру закупівлі послуг на суму 300 т.грн ст.40 частна 2 пункт 2 відсутність

  • Як визначити предмет закупівлі по виготовленню проектно-кошторисної документації?
    03 Березня 2021
    Читати відповідь

    ПЯк визначити предмет закупівлі по виготовленню проектно-кошторисної документації? Необхідно провести декілька капітальних ремонтів в одному корпусі на загальну суму більше 1,5млн. На кожен ремонт необхідно виготовити окрему кошторисну документацію. Як

  • КЕП не вимагали в ТД, відхиляти?
    03 Березня 2021
    Читати відповідь

    ПВ документації спрощеної закупівлі замовник не встановив вимогу стосовно накладення учасниками КЕП. В результаті – на пропозицію учасник КЕП не наклав. Чи повинен замовник відхилити пропозицію цього учасника? Якщо так,

  • До усіх питань

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель