Забезпечення потреб оборони та прибуток

09 Березня 2023
maryna

Закупівлі здійснюємо по ПКМУ 1275 (для забезпечення потреб оборони) . В ціну товару чи послуги постачальники (виконавці) можуть включати прибуток ( відповідно і отримувати) чи це буде порушення з нашої сторони, що ми закуповуємо товар/послугу в ціну якого входить прибуток?

Відповідь

Вітаю, в період воєнного стану постачальники державного оборонного замовлення не повинні  включати прибуток в ціну договору. Відповідно до абзацу 1 підпункту 1 пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 20.03.2022 № 335 «Деякі питання здійснення оплати товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб сектору безпеки і оборони в умовах воєнного стану» (далі — Постанова № 335) на період воєнного стану ціна на постачання товарів, виконання робіт та надання послуг для забезпечення потреб сектору безпеки і оборони, а також інших товарів, робіт і послуг для...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Чи можна закупити товар з доставкою
    20 Травня 2026
    Читати відповідь

    Маємо намір купити товар (сміттєві баки). Можливо в ціну товару закласти суму доставки новою поштою. Чи не буде це як завищення ціни. Якщо це можливо ми маємо прописати це в

  • Виготовлення ПКД на поточний ремонт: роботи чи послуги?
    20 Травня 2026
    Читати відповідь

    Доброго дня! Виготовлення проектно-кошторисної документації на поточний ремонт дороги це роботи чи послуги? І згідно якої Настанови визначається вартість проєктних робіт для проведення поточного ремонту доріг.

  • Поточний ремонт будівлі чи враховувати норми настанови 281 та постанову 1512
    20 Травня 2026
    Читати відповідь

    Якщо робимо поточний ремонт будівлі, чи потрібно з урахуванням Настанови 281 з урахуванням зміни 5 та постанови 1512 робити аналіз цін на матеріальні ресурси, та чи потрібно затверджувати на підприємстві

  • Зміни в частині ПДВ з 01.07.2026
    20 Травня 2026
    Читати відповідь

    Питання в розрізі прийдешніх змін з 01.07.2026. Чи треба при укладенні прямого договору, договору за виключеннями, в річному плані додавати ПДВ, якщо відомо, що учасник не платник ПДВ. Прошу надати

  • Чи можна технічне обслуговування авто вважати поточним ремонтом
    20 Травня 2026
    Читати відповідь

    Підкажіть, будь ласка, якщо планується ремонт та технічне обслуговування спецтехніки (а саме: заміна оливи, паливних/масляних/повітряних фільтрів та заміна зношених вузлів і деталей, а також акумуляторів) на суму приблизно 180 тис.

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО