За постановою 169 в системі оприлюднюємо лише “початкові” дані?

26 Травня 2022
oksana

Якщо до договору, укладеного по Постанові, було підписано кілька ДУ – одна на продовження терміну дії в зв’язку з продовженням ВС і ДУ на зняття залишків договору, то яким чином публікувати звіт по такому договору? Внести “початкові” дані до системи та копію договору, а потім шляхом внесення змін до договору змінити дані в системі та завантажити ДУ? Чи в системі оприлюднюємо лише “початкові” дані? Чи вносимо в систему”початкові дані” , але прикріплюємо договір з усіма ДУ?

Відповідь

 

Добридень! Замовник за договором, що укладено за  постанова Кабміну № 169 «Про деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» (далі — Постанова № 169) вартістю понад 50 тис грн зобов’язаний оприлюднити:

 1. звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель;
 2. договір про закупівлю
 3. всі додатки до укладеного договору про закупівлю за постановою 169.

При цьому ДОДА́ТОК це те, що додається, служить доповненням до чого-небудь. (Словник української мови: в 11 томах. — Том 2, 1971. — Стор. 343.)

Поняття «додаток» характеризується його статусом: додаток «додається», «служить доповненням». З...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Надаємо відповіді на запитання у сфері публічних закупівель

Вас може зацікавити
 • Щодо закупівлі послуг до 50 тис.грн.
  24 Червня 2022
  Читати відповідь

  ППідкажіть будь ласка. Чи можемо ми закупити (бух. програма) послуги на суму 4000,00 грн. на рік не по Постанові 169 шляхом укладення прямого Договору із публікацією плану, звіту про у.д.

 • Щодо укладання договору про закупівлю з урахуванням ПДВ або без ПДВ
  24 Червня 2022
  Читати відповідь

  ПЯкщо цінова пропозиція переможця процедури закупівлі за результатами проведеного аукціону не містить суму ПДВ, чим відрізняється від загальної суми укладеного договору, чи буде це порушенням частини 4 статті 41 Закону?

 • Розривати договір або піднімати ціни?
  24 Червня 2022
  Читати відповідь

  Ппідкажіть будь-ласка, як краще зробити: договір на бензин та дизпаливо укладений до початку воєнного стану з переможцем відкритих торгів, наразі немає потреби в закупівлі, але з вересня буде обов’язково. Ціни

 • Переможець працює без пдв
  24 Червня 2022
  Читати відповідь

  ПТака ситуація. Відбулись відкриті торги на закупівлю овочів. Переможець працює без пдв. Відповідно з ним було заключено договір без пдв. Уповноваженою особою було оприлюднено даний договір на майданчику помилково з

 • Поточний ремонт дороги по Постанові “№169, можна?
  24 Червня 2022
  Читати відповідь

  ППідкажіть, чи можна заключити прямий договір на поточний ремонт дороги по Постанові “№169, якщо вартість послуги згідно прпоекту становить 2 800 000грн?

 • До усіх питань