watertender-ukr-netwatertender@ukr.net

04 Червня 2020
watertender-ukr-net

Доброго дня! Ми — замовник, що здійснює діяльність в окремих сферах господарювання .
Підприємство здійснює наступні платежі (без укладених договорів) : судовий збір ( більше 50 тис. грн в рік ) , за реєстраційні дії (до 50 тис.грн в рік) , за загальні державні послуги (код 7511) (до 50 тис.грн в рік), адміністративні послуги державних установ (код 7512) (до 50 тис.грн в рік) .
Відповідно до листа Мінекономіки № 3304-04/28729-06 від 05.05.2020 звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель , звіт оприлюднюється замовником у разі якщо : замовником здійснено придбання товару (товарів), робіт або послуги (послуг), що підтверджується договором або будь-яким іншим документом (наприклад, видаткова або товарно-транспортна накладна, касовий чек, товарний чек, розрахункова квитанція, проїзний документ, тощо) без використання системи (у тому числі без використання електронних каталогів) на суму, що не перевищує 50 тисяч гривень.
У свою чергу, Закон України «Про публічні закупівлі»(далі-Закон)містить перелік випадків, коли Закон не застосовується. Ці випадки встановлені для замовників, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, –частиною п»ятою і шостою статті 3 Закону ( зокрема , не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є товари, роботи і послуги, якщо ціни (тарифи) на них затверджують державні колегіальні органи, інші органи влади відповідно до їх повноважень або визначають у порядку, встановленому зазначеними органами, зокрема і якщо визначення таких цін відбувається на аукціонах).
Чи підпадають вищезазначені платежі , а саме судовий збір , за реєстраційні дії , за загальні державні послуги (код 7511), адміністративні послуги державних установ під дію Закону для нашого підприємства ?

Відповідь

Доброго дня! Згідно Закону України “Про судовий збір” судовий збір – збір, що справляється на всій території України за подання заяв, скарг до суду, за видачу судами документів, а також у разі ухвалення окремих судових рішень, передбачених цим Законом. Судовий збір включається до складу судових витрат. Судовий збір сплачується за місцем розгляду справи та зараховується до спеціального фонду Державного бюджету України. Отже за своєю суттю сплата судового збору не є закупівлею у розумінні Закону і не відображається в річному...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Про прямі допорогові договори на поточні ремонти в машинозчитувальном форматі
    20 Серпня 2025
    Читати відповідь

    Вас турбує Управління житлово-комунального господарства Ізюмської міської ради. Підскажіть будь ласка, чи повинні ми завантажувати на майданчик Zakupivli Pro прямі допорогові договори на поточні ремонти в машинозчитувальном форматі.

  • Як погодити проект “Інтерактивні панелі” по Ukraine Facility від 500 тис.?
    20 Серпня 2025
    Читати відповідь

    Як правильно погодити проект “Інтерактивні панелі” по Ukraine Facility від 500 тис.? Та який потрібен перелік документів?

  • Поточний ремонт двох окремих будівель
    20 Серпня 2025
    Читати відповідь

    Доброго дня! Якщо на балансі установи 2 окремі будівлі, чи потрібно сумувати вартість поточного ремонту по обох будівлях разом, чи можна рахувати окремо по кожній будівлі? Зазделегідь дякую за зворотній

  • Договір вартістю 40 тис. грн, чи застосовувати норми прозорого будівництва
    20 Серпня 2025
    Читати відповідь

    При публікуванні договору “Поточний ремонт зовнішнього вуличного освітлення” на загальну суму 40 000 грн чи є необхідність завантажувати скан копію договору з додатками у форматі пдф та у машинозчитувальному форматі?

  • Поточний ремонт: визначення предмета закупівлі
    20 Серпня 2025
    Читати відповідь

    Доброго дня! Як правильно визначати річну вартість предмета закупівлі для поточного ремонту, щоб не порушувати Закон: рахувати окремо по кожному коду ДК чи сумувати всі поточні ремонти? Державна установа. Зазделегідь

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО