Визначення способу закупівлі ➤ РАДНИК, портал

12 Січня 2024
Юрій Романенко

Сума договорів на обслуговування різних пакетів спеціалізованого програмного забезпечення за одним кодом ДК 72260000-5 згідно кошторису більше 315000 грн. Чи треба проводити торги по цим договорам кожен з яких меньше 100000 грн? Якщо ні то чи треба складати і оприлюднювати обгрунтування за пунктом 13 підпунктом 5 абзац 3 Постанови 1178?

Відповідь

Вітаємо! Експерти  порталу  «Радник» відповідають на питання користувачів порталу та розглядають  питання – Визначення способу закупівлі. Відповідно до п 10 Особливостей замовники, у тому числі централізовані закупівельні організації, здійснюють закупівлі товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту, предмет закупівлі яких визначається відповідно до пункту 3 розділу II Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Мінекономіки від 15 квітня 2020 р. № 708 (далі – послуги з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Чи можливо три різні коди ДК об’єднати в одну закупівлю?
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    купили каналопромивну машину за відкритими торгами.Потім виявилось що там не вистачає комплектуючих і треба докупити : помпу, шланг для фекальних насосів і таль електричний. Це все три різні коли ДК.

  • Внесення змін в договір при твердій ціні
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Для будівництва укриття в школі була проведена процедура закупівлі та укладений договір з твердою ціною. Наразі виконано 50% будівельних робіт. У зв'язку з збільшення м кошторисної заробітної плати та здорожчанням

  • Прямий договір після 01.09.2026 без посилання на торги, що не відбулися
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Добрий день. Замовником було оголошено відкриті торги на закупівлю товарів на суму 85000,00 грн. без ПДВ. Торги не відбулися через відсутність пропозицій учасників. Питання: чи може замовник укласти прямий договір

  • Прямий договір на закупівлю товару після 01.09.26 р.
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    На вересень виділено кошти на закупівлю холодильного обладнання в сумі 199000,00 грн. На яку суму має бути річний план? Чи може бути укладена пряма угода з фізичною особою- підприємцем не

  • До якої категорії замовників відноситься водоканал?
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Підкажіть, будь ласка, до якої категорії замовників належить КП «Вишнівськводоканал»: п. 3 чи п. 4 ч. 1 ст. 2 Закону? 100% статутного капіталу належить Вишневій міській раді, підприємство здійснює водопостачання

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО