Визначення предмета закупівлі ПКД ➤ РАДНИК, портал

03 Листопада 2023
Оксана

по одному об’єкту були закуплені роботи по розробці ПКД на суму 150 тис. грн. та капітальний ремонт 1 поверху на суму 3 млн. грн. Тепер виникла необхідність закупити роботи з розробки ПКД на капремонт по цьому ж об’єкту, але 3 поверху. Вартість ПКД більше 200 тис. грн. Підкажіть, на розробку цієї ПКД проводити відкриті торги або можна закупити прямим договором??

Відповідь

Вітаємо! Експерти  порталу  «Радник» відповідають на питання користувачів порталу та розглядають  питання визначення предмета закупівлі ПКД. Згідно з пунктом 15 Особливостей якщо у замовника виникла додаткова потреба (яку замовник не міг передбачити на момент здійснення закупівлі за тотожним предметом закупівлі) у здійсненні закупівлі за предметом закупівлі, закупівля за яким ним вже була здійснена у поточному році, очікувана вартість такого предмета закупівлі не додається до очікуваної вартості тотожного предмета закупівлі (тотожних предметів закупівель), закупівля яких була здійснена, а замовник обирає вид...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Чи можливо три різні коди ДК об’єднати в одну закупівлю?
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    купили каналопромивну машину за відкритими торгами.Потім виявилось що там не вистачає комплектуючих і треба докупити : помпу, шланг для фекальних насосів і таль електричний. Це все три різні коли ДК.

  • Внесення змін в договір при твердій ціні
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Для будівництва укриття в школі була проведена процедура закупівлі та укладений договір з твердою ціною. Наразі виконано 50% будівельних робіт. У зв'язку з збільшення м кошторисної заробітної плати та здорожчанням

  • Прямий договір після 01.09.2026 без посилання на торги, що не відбулися
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Добрий день. Замовником було оголошено відкриті торги на закупівлю товарів на суму 85000,00 грн. без ПДВ. Торги не відбулися через відсутність пропозицій учасників. Питання: чи може замовник укласти прямий договір

  • Прямий договір на закупівлю товару після 01.09.26 р.
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    На вересень виділено кошти на закупівлю холодильного обладнання в сумі 199000,00 грн. На яку суму має бути річний план? Чи може бути укладена пряма угода з фізичною особою- підприємцем не

  • До якої категорії замовників відноситься водоканал?
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Підкажіть, будь ласка, до якої категорії замовників належить КП «Вишнівськводоканал»: п. 3 чи п. 4 ч. 1 ст. 2 Закону? 100% статутного капіталу належить Вишневій міській раді, підприємство здійснює водопостачання

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО