Випадки внесення змін до ТД

05 Травня 2021
olena

Відповідно до частини 2 статті 24 ЗУ “Про публічні закупівлі” замовник має право внести зміни до тендерної документації.
1)Чи можна вносити безпосередньо зміни в електронні поля, які є на майданчику, чи все таки зміни вносяться тільки до тендерної докуменації і додатків до неї.
2)Чи можна змінювати кількість у вже оголошенній закупівлі без зміни очікуваної вартості?

Відповідь

Добридень! Частиною 2 статті 24 Закону передбачено, що замовник має право з власної ініціативи або у разі усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку органу державного фінансового контролю відповідно до статті 8 цього Закону, або за результатами звернень, або на підставі рішення органу оскарження внести зміни до тендерної документації. У разі внесення змін до тендерної документації строк для подання тендерних пропозицій продовжується замовником в електронній системі закупівель таким чином, щоб з моменту внесення змін до тендерної документації до закінчення кінцевого строку подання тендерних пропозицій залишалося не менше семи днів.

Тобто Закон передбачає внесення змін саме до тендерної...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Підтвердження про відсутність заборгованості зі сплати податків і зборів у переговорній процедурі
    18 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПУ відкритих торгах у переможця довідку з ДФС не вимагали, достатньо було автоматичної довідки сформованої в системі Прозорро. Торги двічі не відбулися, у зв’язку з відсутністю учасників. Яким чином діяти

  • Фактичне постачання газу перевущує затверджений обсяг: дії замовника
    18 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПДобрий день! Провели спрощену закупівлю газу на суму 59000грн. На кінець опалювального сезону не вписалися в суму договору і є борг в 5300грн. Який є вихід з такої ситуації? Дякую

  • Обмеження щодо суміщення посад з іншими видами діяльності
    18 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПЧи можна призначити уповноваженою особою заступника директора комунального підприємства ? Якщо ні, то таку особу недопустять до тестування?

  • Постачальник останньої надії газу
    18 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПБуло укладено договір по газу в 2021 р. на 20 відсотків в результаті оскарження тендеру. Минулорічне продовження на 20 відсотків на час здійснення процедури закупівлі вже теж закінчився. В результаті

  • ПДВ в закупівлях
    18 Травня 2021
    Читати відповідь

    Пчи правомірно зазначати в оголошенні процедури закупівлі відкритих торгів очікувану вартістю без ПДВ, якщо тендерною документацією визначено, що Учасники подають свої пропозиції як з ПДВ так і без ПДВ (в

  • До усіх питань