виникла технічна помилка, дії замовника

10 Березня 2021
valeriia

Звіт про укладений договір.
виникла технічна помилка , виявила її , коли вже був сформований звіт. На сайті довелося вказати , що договір розірвано і заново формувати звіт. Чи потрібно скласти протокол на повторний звіт і як його складати ? (бо у вас на сайті я не знайла такого зразка)

Відповідь

Доброго дня! У вашому випадку рекомендуємо скласти та зберегти протокол тендерного комітету або уповноваженої особи про виявлення технічної (механічної) помилки у якому описати вчинені вами дії.

Більше та з прикладами читайте на порталі RADNUK.COM.UA в статті «Чи має право тендерний комітет або уповноважена особа на помилку?».

Також замовник має оприлюднити новий річний план або зміни до нього та звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівлі. Більше щодо документального оформлення закупівлі до 50 тис. грн читайте на порталі RADNUK.COM.UA у статті «Протоколи в закупівлях без використання електронної системи закупівель».

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
 • чи можна замінити сторону Замовника у Договорі про закупівлю робіт
  14 Квітня 2021
  Читати відповідь

  ППідкажіть будь – ласка, чи можна замінити сторону Замовника у Договорі про закупівлю робіт. Стороною була сільська рада, правонаступником є міська рада.

 • Чи не підпадає фінансовий лізинг під дію Закону “Про публічні закупівлі”?
  14 Квітня 2021
  Читати відповідь

  ПМи, замовники, хочемо оголосити закупівлю вантажної техніки за допомогою фінансового лізингу. Сума – 1 250 000 грн. Чи не підпадає фінансовий лізинг під дію Закону “Про публічні закупівлі”? Яким чином

 • Сума за актами ПОН більша ніж сума договору про закупівлю
  14 Квітня 2021
  Читати відповідь

  ППідкажіть будь ласка. Як можна розрахуватися з постачальником останньої надії, якщо договір був укладений на 170000 грн. ( на очікувану вартість), а по акті за лютий сума вийшла на 60000

 • Зниження ціни товару за ініціативою замовника
  14 Квітня 2021
  Читати відповідь

  ПЧи можливо за договором по СЗ знизити ціну за одиницю товору за ініціативою замовника? Яким чином? Написати лист звернення до постачальника з посилання на фінмониторинг? Чи є якісь ще варіанти?

 • Дві тендерні пропозиції – один субпідрядник, чи є підстава для відхилення?
  14 Квітня 2021
  Читати відповідь

  ПДва різні, начебто не пов’язані між собою, учасника у складі своїх пропозицій надають інформацію про залучення одного й того самого субпідрядника. Враховуючи, що перелік ознак, за наявності яких учасники є

 • До усіх питань

   Приєднуйся до авторів
   load
   Реєстрація
   Вітаємо!
   Реєстрація пройшла успішно
   В особистий кабінет
   load
   Відновлення паролю
   Вітаємо!
   Реєстрація пройшла успішно
   Вітаємо!
   Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель