Винятки укладення прямого договору

18 Лютого 2021
svitlana

ми комунальний заклад освіти, ліцей-інтернат. провели відкриті торги на закупівлю молока і вершків. торги не відбулися (прийшов один учасник). гроші 20 % з минулорічного договору скінчилися. діти без молока будуть місяць – поки проведем другі відкриті торги. чи можем ми укласти прямий договір на молоко на суму до 50 тисяч на час проведення других відкритих торгів?

Відповідь

Добрий день! Пунктом 3 статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено, що у разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких не перевищує 50 тисяч гривень, замовник повинен дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель та може використовувати електронну систему закупівель, у тому числі електронні каталоги для закупівлі товарів. У разі здійснення таких закупівель без використання електронної системи закупівель замовник обов’язково оприлюднює в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 цього Закону.

 

В той же час пунктом 10 статті 3 Закону забороняється придбання товарів, робіт і послуг до / без проведення процедур закупівель / спрощених закупівель, визначених цим Законом, та...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • договір на постачання електричної енергії
    01 Березня 2021
    Читати відповідь

    ППрошу Вашої консультації. В січні заключили договір на постачання електричної енергії сумою 216 тис. грн. на 25 об’єктів. В березні місяці передаються на баланс підприємства дві нові будівлі вже з

  • 631 стаття у прямих договорах
    01 Березня 2021
    Читати відповідь

    ПУ нас два рази не відбулася Спрощена закупівля по телекомукаційних послугах , хочемо укладати прямий договір з Укртелекомом. А попередній договір закінчився минулого року , а за січень ми не

  • щодо застосування КЕП
    01 Березня 2021
    Читати відповідь

    ПЗгідно ч.16 ст.29 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) : «Замовник розміщує повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в інформації та/або документах: 2) на підтвердження права підпису тендерної

  • Рішення виконавчого комітету міської ради, як підстава для проведення закупівлі послуг без застосування порядку проведення спрощених закупівель
    01 Березня 2021
    Читати відповідь

    ПЧи можливо заключити прямий договір згідно п.2 частини 7 статті 3 (відсутність конкуренції з технічних причин) на послуги з поводження з побутовими відходами, якщо сума становить від 50 тис. грн.

  • Який кінцевий строк подання тендерних пропозицій?
    01 Березня 2021
    Читати відповідь

    ПЧи є помилкою ставити кінцевий термін подання тендерних пропозицій на не робочий день, за процедурою відкриті торги?

  • До усіх питань

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель