Вимагали сертифікат на систему управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015 або ISO 9001:2015 надано ДСТУ EN ISO 9001:2018

12 Червня 2024
Неля

Замовником в Додатку 1 до тендерної документації містилася вимога, а саме: якість запропонованого товару (багатофункціональних пристрів, моноблоків та неттопів) має підтверджуватися копією сертифікату Виробника:
– копію сертифікату на систему управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015 або ISO 9001:2015. Учасником на дану вимогу надано Сертифікат на систему управління якістю ДСТУ EN ISO 9001:2018 Система управління якістю. Вимоги (EN ISO 9001:2015, IDT; ISO 9001:2015, IDT). Чи можна враховувати сертифіка який надав Учасник, як таким що виконав вимогу?

Відповідь

Вітаємо! Експерти  порталу  «Радник» відповідають на питання користувачів порталу та розглядають  питання – Вимагали сертифікат на систему управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015 або ISO 9001:2015 надано ДСТУ EN ISO 9001:2018 Якщо замовником встановлено чіткі вимоги щодо надання документів у складі пропозиції, то учасник повинен надати саме ті документи, які передбачено умовами тендерної документації. Учасник може уточнити інформацію щодо вимог встановлених в ТД а також звернутися до замовника з пропозицією змінити вимоги. Якщо замовник встановив вимогу щодо надання виключно сертифікату ДСТУ...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Чи можна зараз замість сертифіката походження товару подавати декларацію відповідності?
    11 Листопада 2025
    Читати відповідь

    Підскажіть, будь ласка, чи можна зараз замість сертифіката походження товару у1 т1 Подавати декларацію відповідності та хто її видає який орган та чи почали вже учасники отримувати таки і де

  • Чи можна вважати роботи з будівництва трубопроводу до адмінбудівлі, де вже виконувався капітальний ремонт, новим об’єктом будівництва?
    11 Листопада 2025
    Читати відповідь

    При закупівлі робіт визначення предмета закупівлі здійснюється з прив’язкою до об’єкта будівництва. Замовником у поточному році укладено декілька договорів підряду (капітальний ремонт) без застосування електронної системи закупівель щодо одного об’єкта

  • Чи можна зекономлені кошти використати на той самий об’єкт по прямому договору як додаткові роботи з тим самим виконавцем?
    09 Листопада 2025
    Читати відповідь

    В вересні проведено ВТ на закупівлю поточного ремонту на суму 1000000,00грн. За результатами торгів зекономлено 103000,00грн. Чи можна їх використати на той самий об’єкт по прямому договору як додаткові роботи

  • Чи можна укласти прямий договір на зекономлені кошти?
    09 Листопада 2025
    Читати відповідь

    Вітаю! Замовником у 2025 році була проведена спрощена закупівля відповідно до коду ДК 15610000-7 за результатами якої було укладено договір та наразі здійснюється постачання товару. За результатами проведеної закупівлі вийшла

  • Публікація додаткової угоди без зміни істотних умов
    07 Листопада 2025
    Читати відповідь

    Вітаю, чи потрібно завантажувати в систему додаткову угоду до договору закупівлі ЗПП, якщо вона не стосується істотних умов?

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО