Вилучення з обсягу робіт монтажу ➤ РАДНИК, портал

23 Листопада 2023
Валерій

при закупівлі робіт капітального ремонту з проектно-кошторисною документацією на суму більше 1500000 грн – депутати громади наполегливо пропонують розпоряднику коштів роботи з демонтажу – виконувати власними силами – як юридично правильно прописати в тендерній документації ??? Якщо з додатку відомості обсягів робіт убрати роботи з демонтажу – чи буде це порушенням ???

Відповідь

Вітаємо. Експерти  порталу «Радник» відповідають на питання користувачів порталу, учасників та замовників, та розглядають  питання- Вилучення з обсягу робіт монтажу. Ваше питання носить індивідуальний характер, для надання коректної відповіді  рекомендуємо звернутися до проектантів або відповідних фахівців у галузі робіт. Також рекомендую ознайомитись зі статтями: Закупівля коригування проєктно-кошторисної документації: чи правомірно поєднати з розробленням ПКД або самими роботами? та Закупівля робіт одночасно з проєктною документацією: прямий обов’язок чи вибір замовника?Запрошуємо Вас на «Онлайн-марафон для закупівельника: від початківця до експерта з публічних закупівель

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Вас може зацікавити
 • Закупівля згідно пункту 11-1
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПЧи можу я провести закупівлю Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття (Ketamine, Morphine, Sodium oxybate, Diazepam, Fentanyl, Phenobarbital, Phenazepam) код ДК 021:2015: «Єдиний закупівельний словник»

 • Чи відносяться дрова до твердого палива
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПЧи буде порушенням встановлення кваліф критеріїв “наявність обладнання та матеріал тех бази” та “наявність працівників відповідної кваліф” при закупівлі дров (чи відносяться дрова до твердого палива)?

 • Розробка ПКД – роботи чи послуги
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ППідкажіть, виготовлення ПКД для створення або реконструкції місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення, орієнтовна вартість 500 тис.грн це будуть відкриті торги з особливостями чи прямий договір?

 • Рішення про скасування річного плану
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПЧи є у Вас можливість розробити зразок рішення уповноваженої особи на скасування річного плану? Чи можливо він уже є, то у якому розділі його знайти. Дякую!

 • Про ЗПП, який не відбувся
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  Ппідскажіть будь ласка, процедура запит цін пропозиції не відбулася (ніхто не участвував ) від 100 000 тисн. грн. чи можно укласти прямий договір ? чи потрібно заново проводити ЗЦП чи

 • До усіх питань
  Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО