Виділено додаткові кошти, чи потрібно додатково проводити спрощену закупівлю?

24 Вересня 2021
iryna

нашою установою у грудні 2020 року проведено спрощену закуплю електричної енергії на 2021 рік на сумму 58590,84 гривень. Наразі договір майже вичерпано і згідно рішення сесії виділено додаткові кошти у сумі 24526,00 гривень. Питання – проводити на додатково виділені кошти спрощену процедуру?

Відповідь

Добрий день.  Якщо керуватися Листом Мінекономіки вих. 3304-04/54160-06 від 03.09.2020 Щодо планування закупівель, з яким можна ознайомитись за посиланням https://radnuk.com.ua/pravova-baza/ministerstvo-rozvytku-ekonomiky-torhivli-ta-silskoho-hospodarstva-ukrainy-minekonomiky/, замовник може укласти прямий договір на додатково виділені кошти, але звертаємо увагу, що новим предметом закупівлі можна вважати виключно, якщо замовник не міг передбачити таку потребу на початку року.

В такому випадку замовнику  необхідно внести зміни до річного плану, а Мінекономіки вважає, що поняття «предмет закупівлі» у новоствореному чи відредагованому рядку річного плану у такому  випадку вважатиметься новим предметом договору і новим предметом закупівлі.

Але не варто забувати, що листи  Мінекономіки не є нормативно-правовими актами, а носять лише інформаційний характер.

...
Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Чи є вимога Замовника наявності аналогічного договору(-ів) вартість якого відповідає якомусь відсоткові від оголошеної вартості правомірною?
    18 Жовтня 2021
    Читати відповідь

    ПДля підтвердження наявності аналогічного досвіду Замовники ставлять вимогу надати інформацію та документи про наявність виконання договору(-ів) вартість якого відповідає якомусь відсоткові від оголошеної вартості Закупівлі. Якщо ж Учасник має досвід

  • COVID- закупівля: маски захисні тришарові, як діяти Постанови КМУ №225 відмінено 29.09.2021 року
    18 Жовтня 2021
    Читати відповідь

    ПВ березні була здійснена закупівля без використання електронної системи (закупівля COVID відповідно до Постанови КМУ № 225 від 20 березня 2020 р. «Деякі питання закупівлі товарів, робіт і послуг, необхідних

  • Укладено 2 договори на закупівлю електричної енергії на 2021 рік, дія якого з договорів, відповідно до п.6 ст.41 Закону, може бути продовжена?
    18 Жовтня 2021
    Читати відповідь

    Пнашою установою укладено 2 договори на закупівлю електричної енергії на 2021 рік за результатами проведення спрощеної закупівлі, оба договори діють до 31.12.2021 року. Питання – дія якого з договорів, відповідно

  • Стаття 17 в переговорній процедурі?
    18 Жовтня 2021
    Читати відповідь

    ПСтаття 17 в переговорній процедурі Згідно з вимогами ч3. ст. 40 Закону Замовник (крім випадків, зазначених у пунктах 2,4,5 частини другої цієї статті) під час проведення переговорів вимагає від учасника

  • роз’яснення щодо тестуванню УО
    18 Жовтня 2021
    Читати відповідь

    ПНадайте, будь ласка, роз’яснення щодо тестуванню УО. Пройти тестування УО повинні до 01.01.2022 року?

  • До усіх питань