Вид діяльності учасника ➤ РАДНИК, портал

04 Жовтня 2023
Наталія

підкажіть будь ласка, якщо учасник надав тендерну пропозицію на товар, а в ЄДР не внесено цей вид діяльності (в Статуті зазначено) (вид діяльності не ліцензований), чи повинен замовник відхилити таку тендерну пропозицію, чи не визначать контролюючі органи такий договір недійсним?

Відповідь

Вітаємо! Експерти  порталу  «Радник» відповідають на питання користувачів порталу та розглядають  питання виду діяльності учасника. Звертаємо вашу увагу, що виключний перелік підстав для відхилення тендерної пропозиції учасника визначено в пункті 44 Особливостей. Ані Закон України «Про публічні закупівлі» ані Особливості не містять окремих вимог щодо виду діяльності учасника та відхилення за відсутність певних видів діяльності. Тож, якщо у тендерній документації Вами не було встановлено окремих вимог щодо виду діяльності учасника, підстави для відхилення відсутні. Також рекомендую ознайомитись зі статтею:

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Екпертна оцінка кошторисної документації при поточному ремонті
    18 Травня 2026
    Читати відповідь

    Чи потрібна екпертна оцінка (екпертної організації) кошторисної документації при поточному ремонті кабінетів будівлі вартістю більше одного мільйона гривень.

  • У Постанові 1512 прибрали “3 комерційні”, то тепер при аналізі цін треба 3 комерційні чи ні?
    15 Травня 2026
    Читати відповідь

    Чому в Вашому прикладі “Порядку здійснення аналізу поточних цін на матеріальні ресурси нового будівництва, реконструкції, реставрації та капітального ремонту будівель… ” від 11.05.2026 в підпункті 4.2. вказано що для ціноутворюючих

  • Закупівлі без ПДВ з 01.07.2026
    15 Травня 2026
    Читати відповідь

    Питання щодо змін про оголошення закупівель без ПДВ з 01.07.2026. Якщо Замовником отримано 3 комерційні пропозиції від ФОП, не платників ПДВ, як робити річний план? Додавати ПДВ, оскільки у ВТО

  • Постанова №520
    15 Травня 2026
    Читати відповідь

    Прошу пояснити Постанову КМУ від 24 квітня 2026 р. №520 “Про реалізацію експериментального проекту щодо здійснення закупівель із використанням рамкової угоди для відновлення населених пунктів та об’єктів, що постраждали внаслідок

  • Поточний ремонт кабінетів та постанова №1512
    15 Травня 2026
    Читати відповідь

    Як визначити з/плату при поточному ремонті кабінетів будівлі , при формуванні кошторисної документації та складанні договірної ціни. Чи враховувати вимоги Постанови 1512 від 19.11.2026. (зі Змінами)

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО