Вплив асортименту товару на визначення 20 відсотків суми, визначеної в договорі

11 Грудня 2020
iryna

Просимо надати розяснення щодо підстави продовження строку дії договору про закупівлю відповідно до ч.5 ст.36 ЗУ “Про публічні закупівлі” за старою редакцією. Договір про закупівлю палива, укладений за результатами проведення відкритих торгів, містить у Специфікації 10 позицій. Додаткова потреба виникла тільки за 2 позиціями. При укладанні додаткової угоди замовник має право збільшити сумму не більше ніж на 20% саме за цима 2 позиціями? і чи є якась можливість збільшити суму за цима 2 позиціями більше ніж на 20% враховуючи, що інші позиції залишаються без змін?

Відповідь

Добрий день! Пунктом 6 прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про публічні закупілі» (далі – Закон) визначено, що зміни до договорів про закупівлю, укладених у порядку та на умовах, установлених до введення в дію Закону в редакції з 19.04.2020, вносять у порядку та на умовах, установлених до введення в дію цього Закону, тобто відповідно до частини 5 статті 36 нечинної редакції Закону, якою визначено, що: дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку.

...
Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
 • Аналогічний договір у закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги”
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пу закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги” , для забезпечення виконання аналогічного договору за предметом закупівлі, підгружений договір 55510000-8 Послуги їдалень, чи є це невідповідністю до “аналогічний за предметом закупівлі договір” ???

 • Стосовно виключення з Закону про закупівлі
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ПНа початку року по коду 6611 (послшуги еквайрингу та розрахункові) уклали договір на 20%. опублікували. Потім уклали прямий договір на 6000 на розрахункова-касове обслуговування. Оголосили спрощену на послуги еквайрингу на

 • Природний та скраплений газ для Закону \”Про публічні закупівлі\” одне
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППриродний та скраплений газ для Закону “Про публічні закупівлі” одне і теж?

 • Виділено додаткові кошти, чи потрібно додатково проводити спрощену закупівлю?
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пнашою установою у грудні 2020 року проведено спрощену закуплю електричної енергії на 2021 рік на сумму 58590,84 гривень. Наразі договір майже вичерпано і згідно рішення сесії виділено додаткові кошти у

 • закупівля кейтрингових послуг, які не відбулися
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППросимо допомогти розібратися в наступній ситуації. У квітні місяці цього року Замовник оголошував двічі відкриті торги на закупівлю кейтрингових послуг, які не відбулися з причин подання менше двох тендерних пропозицій.

 • До усіх питань