Внесення змін до переліку об’єктів у договорі на послуги охороним

19 Червня 2025
Ірина

Щодо внесення змін до договору про закупівлю.
Підприємство провело відкриті торги з особливостями на закупівлю послуг з охорони.
В оголошенні про закупівлю зазначено “кількість: 52560 людино/годин”.
Наразі, підприємство передає на баланс іншої юрособи кілька об’єктів, які були зазначені в технічному завданні до закупівлі та приймає на свій баланс інший об’єкт охорони з такими самими характеристиками, які були зазначені в технічному завданні. Відповідно, виникає об’єктивна необхідність для внесення змін до технічного завдання та корегування обсягу і вартості договору в бік зменшення.
Чи може замовник змінити перелік адрес, які були зазначені в технічному завданні в договорі про закупівлю, враховуючи, що в оголошенні про закупівлю зазначено “місце виконання послуг: Україна, відповідно до документації”, а в договорі “Місце надання послуг: територія поблизу об’єктів інфраструктури міста, Україна, відповідно до переліку об’єктів згідно з Додатком № 4 до Договору “?

Відповідь

Вітаємо! Експерти  порталу  «Радник» відповідають на питання користувачів порталу та розглядають  питання – Внесення змін до переліку об’єктів у договорі на послуги охорони Згідно з пунктом 17 Особливостей договір про закупівлю за результатами проведеної закупівлі згідно з пунктами 10 і 13 цих особливостей укладається відповідно до Цивільного і Господарського кодексів України з урахуванням положень статті 41 Закону, крім частин другої – п’ятої, сьомої – дев’ятої, та цих особливостей. Згідно з пунктом 18 Особливостей умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Доброго дня.Невзмозі поставити запитання на сайті, у зв’язку з обмеженням
    21 Серпня 2025
    Читати відповідь

    Доброго дня. Невзмозі поставити запитання на сайті, у зв’язку з обмеженням в 1400 символів». Скорочення запитання призведе до втрати змістовності. Лист направив Вам на radnukdz@gmail.com 18.08.2025 о 15,40 год. Дякую.

  • Чи поновлюються строки розгляду після виконання рішення АМКУ
    21 Серпня 2025
    Читати відповідь

    Маємо рішення АМКУ про зобов’явання скасувати рішення про визначення учасника переможцем процедури закупівлі. Після виконання рішення, строки розгляду пропозицій поновлюються? Чи можемо знову розглядати пропозицію цього учасника, по якому було

  • Переможець не завантажив документ, який вимагався в ТД
    21 Серпня 2025
    Читати відповідь

    Переможець не завантажив в систему документи які вимагалися ТД, а саме: опис до статуту. Але цей документ був завантажений з документами учасника. Чи є підставою відхилення тендерної пропозиції переможця якщо

  • Щодо припинення дії ГКУ
    21 Серпня 2025
    Читати відповідь

    28 серпня припиняє дію Господарський кодекс. Чи є якісь рекомендації щодо заміни посилань в тендерній документації з ГК на якійсь інший законодавчий документ, наприклад Цивільний кодекс?

  • Як можна скасувати процедуру закупівлі та правильно обґрунтувати причину скасування?
    21 Серпня 2025
    Читати відповідь

    Маємо діючий тендерний договір на постачання електричної енергії на 2025 рік. З приєднанням нової точки споживання виникла потреба в закупівлі додаткових обсягів електричної енергії. Виділено додаткові кошти в сумі 311,2

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО