відсутність конкуренції з технічних причин

18 Грудня 2020
maksym

У серпні 2020 року підприємство здійснило закупівлю послуг на підставі абз.2 п.7 ст.3 Закону (відсутність конкуренції з технічних причин) шляхом укладення прямого договору та оприлюднення в ЕСЗ звіту про договір про закупівлю, на загальну суму 100 тис.грн. Вартість договору складалася з рівних помісячних сум, 5 місяців по 20 тис.грн. відповідно. За останні три місяці відбулося значне збільшення вартості послуг.
Питання:
1. Чи можливо збільшити вартість договору до 199 тис.грн. без проведення будь-яких процедур, а просто підписавши додаткову угоду на збільшення вартості;
2. Якщо розглянути випадок коли “нова” вартість договору перевершить поріг спрощеної закупівлі (200 тис.грн.), чи потрібно проводити нову процедуру закупівлі, або знову ж можна підписати додаткову угоду на збільшення вартості договору до 250 тис.грн.

Відповідь

Вітаємо! Придбання товарів, робіт і послуг на підставі частини 7 статті 3 Закону і визнається публічною закупівлею, однак укладений в рамках такої закупівлі договір без використання ЕСЗ не є договором про закупівлю у розумінні пункту 6 частини 1 статті 1 Закону. Це означає, що на внесення змін до такого договору, зокрема й до істотних його умов, не поширюються обмеження, встановлені статтею 41 Закону. Детальніше на порталі RADNUK.COM.UA у статті «Закупівля без проведення спрощеної закупівлі. Який договір укладати: договір про закупівлю чи звичайний (прямий) договір?» Окрім того, на договори, укладені без використання ЕСЗ, не поширюються вимоги статті 42...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Довгострокові зобов’язання в переговорній
    07 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПЧи може бюджетна установа за КЕКВ 2281 проводити закупівлю науково-дослідних робіт строком на 2 роки, розбивши їх на етапи від повідно до кошторисних призначень? Якщо процедура була оголошена на да

  • Чи є порушенням укладення декількох прямих договорів, але з різними контрагентами?
    07 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПЯкщо спрощена закупівля двічі не відбулася із-за відсутності учасників, чи можна заключити декілька прямих договорів на загальну суму, оголошену в спрощеній закупівлі , але з різними постачальниками, та на протязі

  • 20% від очікуваної вартості – під час оскарження переговорної процедури закупівлі: чи це можливо?
    07 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПДоброго дня! Скажіть, будь-ласка, нами, як Замовниками, було оголошено переговорну процедуру закупівлі, в ході періоду оскарження переговорної процедури подано скаргу щодо оскарження дій Замовника. Наразі триває процедура розгляду скарги. Оскільки

  • Чи підлягатиме оприлюдненню протокол УО під часи закупівлі без використання ЕСЗ
    07 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПСкажіть будь-ласка чи потрібно під час оприлюднення закупівлі без використання електронної системи(звіт) опубліковувати протокол-повідомлення про намір укласти договір?

  • казначейство відмовляється реєструвати, так як у звіті вказано код за шостим знаком класифікатора
    07 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПЗа результатом відкритих торгів укладено договір, який казначейство відмовляється реєструвати, так як у звіті вказано код за шостим знаком класифікатора (найбільш відповідає номенклатурній позиції ). Як довести казначейству, що помилки

  • До усіх питань

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель