Відсутність конкуренції з технічних причин ➤ РАДНИК, портал

19 Жовтня 2023
Тетяна

Доброго дня.Керуючись пп.5п.13,а саме:”відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником” купуючи теплову енергію (вартість договору більше 100 тис.грн) у постачальників -монополістів достатньо зробити витяг зведеного переліку природних монополій-2023, погодити керівником обгрунтування закупівлі та можна укладати пряму угоду? Дякую.

Відповідь

Вітаємо. Експерти  порталу «Радник» відповідають на питання користувачів порталу, учасників та замовників, та розглядають  питання- Відсутність конкуренції з технічних причин.  Щодо витягу зі переліку природних монополій-2023,  наразі немає необхідності звертатись до АМКУ, достатньо інформації, отриманої із сайту АМКУ. Така інформація є у відкритому доступі, можете використати посилання «Зведений перелік природних монополій 2023». Як діяти замовнику  при закупівлі по пункту 13 Особливостей детально описано у статті Алгоритм закупівель за пунктом 13 Особливостей з 07.09.2023 Читайте також статтю Відсутність конкуренції в закупівлях: що слід знати уповноваженій особі

Запрошуємо на навчання: офлайн-навчання «Фахівець з публічних закупівель: 5-денний інтенсивний практичний курс»

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Вас може зацікавити
 • Закупівля згідно пункту 11-1
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПЧи можу я провести закупівлю Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття (Ketamine, Morphine, Sodium oxybate, Diazepam, Fentanyl, Phenobarbital, Phenazepam) код ДК 021:2015: «Єдиний закупівельний словник»

 • Чи відносяться дрова до твердого палива
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПЧи буде порушенням встановлення кваліф критеріїв “наявність обладнання та матеріал тех бази” та “наявність працівників відповідної кваліф” при закупівлі дров (чи відносяться дрова до твердого палива)?

 • Розробка ПКД – роботи чи послуги
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ППідкажіть, виготовлення ПКД для створення або реконструкції місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення, орієнтовна вартість 500 тис.грн це будуть відкриті торги з особливостями чи прямий договір?

 • Рішення про скасування річного плану
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПЧи є у Вас можливість розробити зразок рішення уповноваженої особи на скасування річного плану? Чи можливо він уже є, то у якому розділі його знайти. Дякую!

 • Про ЗПП, який не відбувся
  18 Квітня 2024
  Читати відповідь

  Ппідскажіть будь ласка, процедура запит цін пропозиції не відбулася (ніхто не участвував ) від 100 000 тисн. грн. чи можно укласти прямий договір ? чи потрібно заново проводити ЗЦП чи

 • До усіх питань
  Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО