Відсутній досвід виконання аналогічних договорів, як почати брати участь?

09 Листопада 2021
marianna

Підскажіть будь ласка,що робити!? Плануємо брати участь в аукціоні в перший раз і майже всі вимагають від участників Аналогічні договори, а в нас їх не має:( Як нам правильно вчинити в цьому випадку, щоб нас не дисквалікували через це і ми змогли на рівні з усіма взяти участь в аукціоні??

Відповідь

Доброго дня, частиною 2 статті 16 Закону «Про публічні закупівлі» визначені кваліфікаційні критерії, один або декілька з яких Замовник вимагає від учасників процедури закупівлі для підтвердження відповідності кваліфікаційним критеріям, в тому числі наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів). Таким чином, якщо замовник встановив такий кваліфікаційний критерій в умовах тендерної документації, учасники повинні його підтвердити. Водночас дискримінаційними або такими, що обмежують конкуренцію можуть вважатися такі вимоги як, підтвердження досвіду, звужене аналогічним договором за державні кошти,...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Екпертна оцінка кошторисної документації при поточному ремонті
    14 Травня 2026
    Читати відповідь

    Чи потрібна експертна оцінка (експертної організації) кошторисної документації при поточному ремонті кабінетів будівлі вартістю більше одного мільйона гривень.

  • Неоприлюднення додаткової угоди, яка не змінила істотних умов
    14 Травня 2026
    Читати відповідь

    Підкажіть, будь ласка, чи достатньо обгрунтованих підстав в службовій записці, для не оприлюднення дод.угоди, згідно законодавства: “Оформлення Д.У№4 здійснено виключно з технічною метою для приведення у відповідність інформації щодо переліку

  • ЗПП та КБВ
    14 Травня 2026
    Читати відповідь

    Підкажіть, чи зобов’язаний замовник за результатами запиту пропозицій постачальників (ЗПП), зазначати інформацію про КБВ постачальника з урахуванням змін за постановою КМУ № 112? На вебінарі «Аналізуємо нові зміни в Особливостях,

  • Антикорупційна програма для комунального підприємства
    14 Травня 2026
    Читати відповідь

    чи надаєте ви послуги з розробки та впровадження антикорупційної програми на комунальному підприємстві, відносимося до підприємств визначених у п.1 ч.2 ст.62 ЗУ Про запобігання корупції?

  • Аналіз цін на матеріальні ресурси
    14 Травня 2026
    Читати відповідь

    Цікавить питання проведення аналізу цін на матеріальні ресурси відповідно до Постанови 1512. Згідно законодавства, якщо в установі немає людей відповідної кваліфікації для здійснення аналізу, даний аналіз може здійснити зовнішній надавач

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО