відшкодування пільгових медикаментів

05 Лютого 2021
alina

скажіть будь ласка, чи потрібно оприлюднювати “план+звіт про заключення договору” на відшкодування пільгових медикаментів (Відшкодування витрат за пільгові медикаменти відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.08.98 р. N 1303 “Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань”)?

Відповідь

Добридень. Платежі, які за своєю суттю є фінансовими зобов’язаннями органів виконавчої влади чи органів місцевого самоврядування та видатки на фінансування яких включені до державного чи місцевого бюджетів, передбачені Бюджетним кодексом України або спеціальним законодавством, і за своєю суттю є бюджетним відшкодуванням або компенсацією вартості товарів або послуг  – не є  закупівлею у розумінні Закону України «Про публічні закупівлі». Не передбачено вимог щодо оприлюднення інформації про закупівлю в електронній системі  закупівель у зв’язку із відшкодуванням (компенсацією) витрат. Додатково читайте на порталі RADNUK.COM.UA статтю Закупівля адміністративних послуг. Чи все-таки не закупівля?

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Спрощена закупівля чи договір без використання електронної системи?
    06 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПСпрощена закупівля чи договір без використання електронної системи? підкажіть, будь ласка, чи необхідно проводити спрощену закупівлю у наступному випадку. Згідно кошторису на 2021 рік (ми є розпорядниками бюджетних коштів) на

  • на яких підставах та відповідно до яких законодавчих норм підрядник має право продовжити термін виконання робіт за договором
    05 Травня 2021
    Читати відповідь

    Ппідкажіть будь ласка на яких підставах та відповідно до яких законодавчих норм підрядник має право продовжити термін виконання робіт за договором? Дякую

  • Яку суму потрібно сплатити учаснику для участі у торгах
    05 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПДоброго дня ! Яку суму потрібно сплатити учаснику для участі у торгах.

  • звітувати про укладення договору без використання електронної системи повинна обов’язково уповноважена особа чи може будь-хто інший?
    05 Травня 2021
    Читати відповідь

    ППідкажіть, будь ласка, звітувати про укладення договору без використання електронної системи повинна обов’язково уповноважена особа чи може бути призначена наказом відповідальна особа/особи (яка не є уповноваженою особою).

  • КЕП та ТД
    05 Травня 2021
    Читати відповідь

    П1. Чи вірним є те, що вимога розміщення документів у машиносчитувальному форматі стосується лише змін до ТД та роз’яснень до неї? (п.3 ч.1 ст.10 Закону ). Що таке зміни до

  • До усіх питань

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель