Відшкодування коштів ➤ РАДНИК, портал

08 Листопада 2023
Юлія

Ми є органи місцевого самоврядування (управління соціального захисту населення)……
Просимо при можливості надати вичерпну відповідь… чи потрібно і чи вимагається законодавчо оприлюднювати через електронну систему “ПРОЗОРО” трьохсторонні договори укладені відповідно виділених державних коштів на КЕКВ 2282 «Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку» по постанові КМУ від 27 березня 2019 року № 309 (зі змінами) а саме для надання реабілітаційних послуг для дитей з інвалідністю.
А також цікаве теж саме питання щодо потреби оприлюднення трьохсторонніх Договорів укладених на виділені державні кошти за КЕКВ 2730 «Інші виплати населенню» (наприклад по постанові 187 від 22.02.2006р).
Попередньо Дякуємо!

Відповідь

Вітаємо! Експерти  порталу  «Радник» відповідають на питання користувачів порталу та розглядають  питання відшкодування коштів.

У разі, якщо мова у вашому запитанні йде саме про процедуру відшкодування коштів за надані санаторні послуги, то відшкодування передбачає, що закупівлю здійснює третя сторона, а замовник тільки повертає їй кошти та відповідно інформація про такі витрати в системі Prozorro не відображається.

Тобто при відшкодуванні порушується основна умова закупівлі в розумінні Закону — двостороння взаємодія «замовник — виконавець (учасник)» і відбувається взаємодія трьох сторін «замовник, отримувач предмета закупівлі — особа, що закуповує — виконавець (учасник)».

Замовники можуть використовувати механізм відшкодування витрат, але повинні чітко розрізняти, що...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Вас може зацікавити
 • Послуги з поточного ремонту за двозначним кодом ДК
  12 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПЧи можна закуповувати (ВТзО) послуги з поточного ремонту за двозначним кодом дк, якщо у дефектному акті визначено і внутрішні роботи (штукатурні, покривання підлоги та стін) і електромонтажні, водопровідні/санітарно-технічні роботи, а

 • Визначення розміру кошторисного прибутку
  12 Квітня 2024
  Читати відповідь

  Ппідкажіть будь ласка учасник закупівлі капітальний ремонт захисної споруди цивільного захисту з класом наслідків СС2, у складі пропозиції надав пояснювальну записку у якій зазначив показник для визначення розміру кошторисного прибутку

 • Локалізований товар виробництва України
  12 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ППідкажіть будь-ласка, якщо товар, який підпадає під локалізацію виробляється в Україні та Українським виробником, є сертифікати відповідності. Чи потрібно Учаснику підтверджувати ступінь локалізації згідно Законодавства?

 • Код ДК на послуги з отримання номера ISSN та сертифіката ISSN
  12 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ПДоброго дня) Допоможіть з кодом ДК 021:2015 Предмет договору: послуги з отримання номеру ISSN та сертифікату ISSN (міжнародного стандартного номеру серіальних видань) Додатково для інформації: ISSN — це ключ для

 • Чи можна прямий договір?
  12 Квітня 2024
  Читати відповідь

  ППідкажіть, будь ласка, роботи по кап. ремонту становлять 1 450 000,00 грн. Але, разом з проектом, експертизою, авторським наглядом та технічним наглядом все разом перевищує 1,5 млн. Чи можна, все

 • До усіх питань