Чи має замовник вимагати від учасника переговорної процедури закупівлі на підставі двічі відмінених відкритих торгів підтвердження відсутності підстав для відмови учаснику у процедурі закупівлі передбачених ч. 2 ст. 17 Закону?26 Жовтня 2020

26 Жовтня 2020
rtv_6-ukr-net

Відповідно до статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник зобов’язаний відмовити в участі у переговорній процедурі закупівлі у випадку наявності підстав, визначених частиною 1 цієї статті. На відміну від відкритих торгів в переговорній процедурі відсутня необхідність перевіряти учасника на відсутність підстав, визначених частиною 2 цієї статті.
Якщо переговорна процедура проводиться через двічі відмінені відкриті торги, то вимоги до предмета закупівлі та вимоги до учасника не можуть відрізнятись від тендерної документації. В тендерній документації було встановлено, що учасник перевірявся і на відсутність підстав, передбачених частиною 2 ст.17. Як бути в переговорній процедурі? Доцільно залишити і частину 2 ст.17, але ж чи не буде це протирічити вимогам Закону. Дякую за відповідь.

Відповідь

Доброго дня! Відповідно до частини 3 статті 40 Закону замовник (крім випадків, зазначених у пунктах 2, 4, 5 частини другої цієї статті) під час проведення переговорів вимагає від учасника (учасників) надати підтвердження про відсутність підстав для відмови йому (їм) в участі у процедурі закупівлі відповідно до частини першої статті 17 цього Закону. Тобто у разі проведення переговорної процедури закупівлі застосувавши підставу передбачену пунктом 1 частини 2 статті 40 Закону, а саме якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом, при цьому предмет закупівлі, його технічні та...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Розірвання договору про закупівлю та дії замовника
    12 Травня 2021
    Читати відповідь

    ППостачальник газу надіслав листа з темою: Повідомлення про розірвання договору на постачання газу №.. від…, в якому розписав, що йому невигідно постачати нам газ, оскільки ніякими дод.угодами вони не можуть

  • Предмет закупівлі «роботи» та їх особливості
    12 Травня 2021
    Читати відповідь

    Пзвертаюся до вас з проханням допомогти розібратися в наступному питанні : на сесії селищної ради було прийнято рішення виділити кошти на капітальний ремонт частини покрівлі даху та частини огорожі території

  • де можна побачити приклад протоколу УО по закупівлі електричної енергії
    12 Травня 2021
    Читати відповідь

    Пде можна побачити приклад протоколу УО по закупівлі електричної енргії по ковідній постанові?

  • Чи можна міняти вартість товару у разі двічі відміненої спрощеної закупівлі?
    12 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПДвічі відмінено спрощену закупівлю через відсутність учасників, чи може змінюватись вартість товару, не змінюючи при цьому предмет закупівлі, його кількість, технічні, якісні характеристики, якщо заключати договір про закупівлю без використання

  • Придбати товар без запиту ціни
    12 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПЗа кодом ДК 39710000-2-Електричні побутові прилади з початку року нами було придбано на суму 49300,00 грн. Наразі є потреба придбання пральної машини для дитячого садочка. На Prozorro market є в

  • До усіх питань

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель